Cīravnieks Ivars Briedis gatavs atjaunot ugunsgrēkā cietušās ēkas

Cīravas zemnieku saimniecības "Dīķi" saimnieks Ivars Briedis pateicas visiem ugunsdzēsējiem glābējiem, kas pirmdienas vakarā dzēsa viņa saimniecībā degošo kūti un blakus esošo saimniecības ēku.

"Kas to lai zina," par ugunsgrēka izcelšanās iemesliem teic I. Briedis, kurš tobrīd pats nav bijis mājās. Viņš norāda, ka ugunsgrēkā izdevās izglābt lielāko daļu no lopiem. Sadega seši liellopi un desmit mājputni.

Saimnieks ir apņēmības pilns atjaunot kūti un saimniecības ēku. Viņš priecājas, ka palīdzību nelaimē jau izrādījuši paziņas. Savukārt ugunsdzēsēji atzinuši, labi, ka turpat aiz kūts bijis dīķis, arī mājas pagalms bijis plašs.

Jau ziņojām, ka pirmdienas vakarā pulksten 20.52 saņemts izsaukums uz Cīravas pagastu, kur ar atklātu liesmu dega kūts, bija iebrucis ēkas jumts, kā arī dega blakus esošā saimniecības ēka kopumā 220 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēkā gāja bojā seši liellopi un desmit mājputni.

Pēc vairākām stundām šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Notikumā strādāja 12 VUGD ugunsdzēsēji glābēji ar četriem specializētajiem ugunsdzēsības transportlīdzekļiem un viens Cīravas pašvaldības ugunsdzēsības formējuma ugunsdzēsējs.

Pievieno komentāru

Aizputē