FOTO: Aizputes atpūtas komplekss vēlas kļūt par iecienītu vietu aizputniekiem un pilsētas viesiem 9

Ar simbolisko lentas pārgriešanu pirmdien, 7. jūnijā, Aizputē pirts ēkā durvis vēra Aizputes atpūtas komplekss, kas otrdien, 8. jūnijā, jau sagaidīja savus pirmos piecus klientus uz veļas mazgāšanu un dušu.

Izsolē uz turpmākajiem desmit gadiem tiesības uz nekustamā īpašuma Katoļu ielā 3, Aizputē, nomu ieguva apsaimniekošanas uzņēmums SIA “O.A.G. Projekti”.

Pirts tika izsolīta, jo Aizputes novada pašvaldībai tā nesa zaudējumus. SIA “O.A.G. Projekti” ir redzējums, kā mazināt pašvaldības zaudējumus - attīstīt Atpūtas kompleksa pakalpojumus, piesaistot Aizputei vairāk tūristu, lai naktsmītnes būtu piepildītākas, informē "LIEPU namsaimnieka" pārstāve Ita Cērmane. 

SIA “O.A.G. Projekti” valdes loceklis Oskars Gertners "ReKurZemei" stāsta, ka uz doto brīdi Aizputes atpūtas kompleksā klientiem ir pieejami dušas un veļas mazgāšanas pakalpojumi. Pirts būs pieejama, tiklīdz valdība dos zaļo gaismu pirts priekiem, atceļot Covid-19 noteiktos ierobežojumus. 

"Īpašumu pārņēmām ar domu labiekārtot, jo daudz kas bija nolietojies. Ir atjaunots kosmētiskais remonts dušas un veļas mazgāšanas telpām. Vēl darbi ir procesā. Jau divus mēnešus darbojāmies, šobrīd puse no ēkas ir labiekārtota. Šogad ir plāns labiekārtot arī teritoriju, jo ēkas otrajā pusē paveras skaists skats uz Tebru. Paredzēts gan ģimenēm, gan klientiem, lai varētu pasēdēt, blakus esošais šķūnītis arī tiks labiekārtots," ieceres klāsta O. Gertners.

SIA “O.A.G. Projekti” valdes loceklis norāda, ka ar Aizputes atpūtas kompleksu ir vēlme vietējiem aizputniekiem un iebraucējiem radīt patīkamu vietu, jo daudz vietu pilsētā nav, kur atpūsties. "Plāns ir ar laiku šo vietu uztaisīt par atpūtas kompleksu, pievienojot baļļu, ir arī iespēja otro stāvu izbūvēt, kur varētu nakšņot. Esam tendēti uz attīstību, lai vietējiem šeit būtu prieks būt, maznodrošinātajiem labāki pakalpojumi. Neesam pagaidām tendēti uz peļņu, vairāk tas viss notiek hobija līmenī," atklāj O. Gertners.

O. Gertners priecājas par iedzīvotāju lielo interesi. SIA “O.A.G. Projekti” vadība plāno sadarboties ar Aizputes novada pašvaldību, lai risinātu šīs ēkas un, iespējams, piedāvātu risināt arī citu ēku attīstību.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

DNS

Beidzot viens cilvēks izrāda interesi par Aizputes skaistāko vietu - Tebras senleju aiz dzirnavām ! Slūžu ūdenskritums, paviljons ar vēsu bairīti no alusbrūža,avotiņi, saliņa ar peoniju dobēm, tiltiņi, liepu aleja ( dabas aizsardzības piemineklis), taka gar upi no dzirnavām pa upi uz augšu - sakopjot te būtu debešķīga pastaigu vieta pilsētas centrā. Senioriem vieniem ir par grūtu to visu sakopt. Lūdzu, darīsim to kopā un visi būsim laimīgi !

pirms 6 dienām, 2021.06.08 19:55

To edīt

Kas šie tev kādi radi, ka tik laipni?

pirms 6 dienām, 2021.06.08 20:43

to edīt

Jā, Ādams un Ieva !

pirms 5 dienām, 2021.06.09 13:56

Silvija

Ideāli reljefa apstākļi, lai uztaisītu dažas šļūcamās trubas lejā uz upi. Lai veicas jauniem saimniekiem un Aizputes pirts faniem!

pirms 5 dienām, 2021.06.09 16:11

Visvaldis

Lai izdodas! Beidz kāds aizputē sāks kaut ko savest kārtībā. Prieks par šādiem uzņēmīgiem cilvēkiem
Ieteiktu nodot lielāko daļu īpašumus šim uzņēmumam !!!

pirms 4 dienām, 2021.06.10 13:56

Kārlis

Kura puse ir labiekārtota? Kaut kāda neredzamā, bildēs neparādītā?

pirms 4 dienām, 2021.06.10 17:03

Ha ha

Kārlīti neņem nopietni šā portāla reklāmrakstus. Tagad par jaunam šādā veidā notiek prihvatizācija. Sabiedrisko pirti kā tādu mēs Aizputē esam zaudējuši. Pēc gada tur tusēs tik Aizputes graustu miļjonārī.

pirms 3 dienām, 2021.06.11 08:28

Silvija

Labāk graustu miljonāri, nekā viss aiziet iznīcībai. Pilsētai jau budžets knaps. Un kur tas radīsies, ja paši aizputnieki izvairās no nodokļiem. Cik čekus dod servisos, cik frizētavās? Gaidu uzbrukumu :).

pirms 3 dienām, 2021.06.11 14:38

Aizputes novadā