Brīdina par satiksmes ierobežojumiem rallija laikā Priekules un Aizputes apkārtnē 3

Sestdien un svētdien Dienvidkurzemes novadā Priekules un Aizputes apkārtnē notiks rallijs, tāpēc tur gaidāmi satiksmes ierobežojumi, brīdina "Latvijas valsts ceļi".

Nedēļas nogalē Dienvidkurzemes novadā Priekules un Aizputes apkārtnē norisinās rallija sacensības. 25.septembrī no plkst.11.50 līdz 18 satiksmei būs slēgti vietējo autoceļu Krogzemji-Purmsāti un Purmsāti-Gramzda posmi, bet 26.septembrī no plkst.11.50 līdz 17 visā garumā slēgs vietējos autoceļus Stroķi-Vecpils un Aizpute-Ilmāja. Apbraukšanu organizēs pa apbraucamajiem ceļiem.

Turpinoties ceļa būvdarbu sezonai, autovadītājiem arī citviet jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem pašlaik ir uz Rīgas apvedceļa Salaspils-Babīte, kur posmā no Ķekavas apļa līdz Jelgavas šosejai vakara un nakts stundās ir viens luksofora posms, un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Liepājas šosejas posmā no Skrundas līdz Kalvenei ir viens luksofora posms, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h un posma šķērsošanai nepieciešamas 25 minūtes.

Autoceļa Jēkabpils- Rēzekne- Ludza posmā no Greiškāniem līdz Rīgas ielai ir trīs luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Posma šķērsošana var prasīt 30 minūtes. Bet uz autoceļa Rēzekne- Daugavpils ceļa segas pārbūves posmā no Rēzeknes līdz Bekšiem divos posmos satiksmi regulē ar luksoforu, ātruma ierobežojums 30, 50 un 70 km/h un paredzamais šķērsošanas laiks - 30 minūtes.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Silvija

Iestājoties pret globālo sasilšanu, jāsāk vākt paraksti, lai aizligtu šo neproduktīvo dīkdieņu izklaidi! Dedzina skābekli un bojā ceļus (īpaši pēc lietus). Kā lai svētdien tieku uz Stroķiem sagriezt cūcenes?

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.24 08:32

Marts

Jāsāk vākt paraksti iestājoties PAR globālo sasilšanu, lai tādas kā Silvijas negriež un neiznīcina cūcenes, braucot ar vecu 20gs. transporta līdzekli, sadedzinot 5x vairāk skābekli un vēl braucot atpakaļ. Tas nu vairs nav pieņemams!!! Jo šī kundzīte, pat, iestājas PRET globālo sasilšanu, jo tāda noteikti neeksistē!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.24 13:20

Silvija

Braucu ar pirms 20 gadiem Maximā pirktu 10 ātrumu velosipēdu. Ja leksie,s saorganizēšu referendumu jau šoruden!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.24 20:50

Dienvidkurzemes novadā