Grupa "Bet Bet" Vērgalē svinēs savu 30 gadu jubileju 6

Grupa "Bet Bet" šogad atzīmē savu 30 gadu jubileju un tai par godu ir sagatavojusi savu labāko dziesmu programmu, kas augustā izskanēs arī Vērgalē.

"Bet Bet" Vērgales muižas laukumā uzstāsies 27. augustā pulksten 20. Ieeja - 15 eiro, vēsta Pavilosta.lv.

Programmas repertuārā iekļautas tādas dziesmas kā “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Pieklauvē”, “Man vienalga viss”, “Diena”, “Es tevi nemīlu”, “Mana mīļā meitene”, “Vakara vējā” un citas, laika pārbaudi izturējušas dziesmas.

Grupa gatavo arī pārsteigumus, jo pašlaik norit darbs pie jauna dziesmu albuma. Koncerta norises vietā varēs iegādāties arī šajā vasarā izdoto grupas 70 dziesmu nošu un dziesmu vārdu grāmatu, kā arī labākos grupas CD albumus un Guntara Rača dzejoļu grāmatas.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Karlis

ko dara pāvilostas kluba direktore, vasarā tikai viens pasākums, alga griežas pa pilnu darba dienu! Jaunais novad uū!!!

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.26 16:08

Grūtdieņu problēma

Es saprotu,ka vecenes kasās,bet izrādās večiem arī nav ko darīt, kā šņakarēt par svešām problēmām !! Kuram tu šeit uzdod savu sasāpējušo jautājumu,ej uz jauno pašvaldību,droši vien pie Priedola un kārto jautājumus,ko tu te tēlo varoni !!

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.27 08:23

Čārlijs

Ko dara kluba direktore ir skaidrs, neko, jautājums otrs, ko dara sporta metodiķis, kurš saņem vēl vairāk. Un cilvēki vēl sūdzas par deputātiem, tie vismaz iet uz darbu

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.27 13:19

Sports

Kluba direktore velk dūmu regulāri kluba kalniņā uz soliņa no pl. 10-15 tas skaidrs! Sporta metodiķis ir tenisa kortos no agra rīta līdz vēlam vakaram arī brīvdienās.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.27 14:19

to xxx

Vai tad nav pienācis laiks šīs blatņiku izveidotās naudas saņēmēju vietas likvidēt. Cik pa novadu kopā nav dažādi sporta metodiķi sporta centra direktori ar vietniekiem un kur tad vēl kultūra un muzeji katrā graustā. Bet ne kvalitatīvi sporta vai kulturas pasākumi nenotiek. Vai nav laiks visas tās sporta darīšanas nodot klubiem. Jo klubos nodarbojas daudzi novada iedzīvotāji kuri piedalās dažādos tautas sporta pasākumos gan mūsu valstī gan kaimiņ valstīs.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.27 15:39

Pāvilostā