ZZS iesniedz deputātu kandidātu sarakstu pašvaldību vēlēšanām Dienvidkurzemes novadā 18

Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) 3. aprīlī vēlēšanu komisijai Grobiņā iesniegusi priekšvēlēšanu programmu un 22 kandidātu sarakstu pašvaldību vēlēšanām Dienvidkurzemes novadā „Katra vajadzības svarīgas kā pilsētās – Aizpute, Grobiņā, Priekulē, Pāvilostā, Durbē, tā pagastu centros – Nīcā, Vaiņodē un Rucavā. No astoņu līdzšinējo novadu prasmēm līdz kopējai pratībai!”

ZZS saraksta komandā apvienojušies līdzšinējo novadu pašvaldību vadītāji un speciālisti, mediķi, sporta un izglītības iestāžu vadītāji, arhitekti, tūrisma profesionāļi, arhitekti, kultūras darbinieki, vidējie un mazie uzņēmēji, lauksaimnieki, amatnieki un vides entuziasti.

Par ZZS Dienvidkurzemes novada saraksta līderi un kandidātu Dienvidkurzemes novada vadītāja amatam izvirzīts pašreizējais Grobiņas novada domes priekšsēdētājs Aivars Priedols: „ZZS komanda ir par pašpietiekamu Dienvidkurzemes novadu! Aizputes, Priekules, Pāvilostas, Nīcas, Vaiņodes, Rucavas, Durbes un Grobiņas iedzīvotāji šogad sākumā aptaujā izteica ārkārtīgi augstu (84%) piederības izjūtu savam novadam, uzsverot etnogrāfisko, ģimenisko un sociāli ekonomisko pamatojumu. Mēs esam gatavi šo piederības izjūtu saglabāt un palielināt, apvienojot astoņu līdzšinējo novadu prasmes līdz kopējai, līdzsvarotai un vienotai pratībai Dienvidkurzemē. Savā darbā, esmu piedalījies pagastu un pilsētu vienotas dzīves telpas veidošanā. Zinu, ka tam vajadzīga nobriedusi pieredze un prasmes. Un tāpat zinu, cik vitāli svarīga šādā procesā ir gados jaunu, ambiciozu, apņēmīgu, dažādu nozaru vadošo speciālistu komanda un to prasmes. Dienvidkurzemē tāda ir ZZS!”

Otrā sarakstā ir lauksaimniecības konsultante Gaviezes un Grobiņas pagastā, Grobiņas novada pašvaldības deputāte Inga Ratniece. Tālāk seko Grobiņas sporta centrs direktora vietnieks, tūrisma eksperts Raimonds Reinis.

Ceturtais sarakstā ir Durbes novada domes vadītājs Ojārs Petrēvics. Piektais ir nozares viedokļa līderis lauksaimniecības politikas veidošanā biedrībā “Zemnieku saeima” un LR Zemkopības ministrijā Edgars Putra. Tālāk seko ārste Aizputē Antra Mālniece.

Septītais sarakstā ir Aizputes novada būvvaldes vadītājs, arhitekts Kaspars Dzenis. Astotais, kultūras darbinieks Gunars Kristvalds. Tālāk seko Priekules novada pašvaldības, Bunkas pagasta pārvaldes vadītāja Patricija Andersone.

Desmitais sarakstā ir Priekules novada sporta vadītājs Mārtiņš Mikāls. Vienpadsmitais ir  agronoms, SIA „Vaiņodes Agro”, lauksaimniecības vadlīniju vadītājs, Jānis Pelnēns. Tālāk, Grobiņas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Galeckis.

Sarakstā seko Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas direktore Laila Urbāne, Kurzemes plānošanas reģiona sabiedriskā transporta tīkla plānotājs Indulis Ozoliņš, tālāk Nīcas novada domes deputāts Turaids Šēfers.

Sarakstā seko Nīcas novada uzņēmējs Māris Niedols, Pāvilostas novada uzņēmējs Ilmārs Šnore, Vērgales pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Vitrups, SIA “Daiļrade koks ”ražošanas direktors un  valdes loceklis Edgars Treimanis, Vaiņodes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Jurjevs, Rucavas novada domes deputāts Romārs Timbra un sarakstu noslēdz J&G Veterinārā servisa valdes priekšsēdētājs, veterinārārsts Gatis Kalniņš.

Kandidātu vidējais vecums ir 50,5 gadi, jaunākam kandidātam ir 32 gadi, bet vecākam ir 68 gadi. 17 kandidātiem ir augstākā izglītība, bet pieciem - vidējā izglītība.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

Kristīne Garina????️‍????

Es mīlu zemniekus,

pirms 7 dienām, 2021.04.05 11:49

Silvija

Es arī, bet tos, kas ar un sēj, nevis tos, kas izliekas par tādiem, lai tiktu amatos. No 22 kandidātiem , 5 us saskaitīju saistītus ar zemniecību. Pārējie -fanu pulks lielam vadonim. Biju gaidījusi nopietnāku uznācienu.

pirms 7 dienām, 2021.04.05 12:13

re, kā brigmanīši zaļo...

Ālande: Priedols ir padomju laika aktīvs komunists un visiem ir zināms, ka tādus cilvēkus jāsauc par kolaboracionistiem - tātad nodevējs. Jau vairāk par 30 gadiem viņš Grobiņā ir pie varas, tikai uz īsu brīdi noejot pagrīdē. Kas ir izdarīts? Koka laipas par miljoniem sataisītas, kas drīz nopūs. Upes pēdējais posms tagad tiek bagarēts. Vajadzēsd vēl 30 gadus, lai upe atjaunotos. To visu no augšas vada Aizezers. Padomju laiku noziedznieku grupējums un ir zināms, ka viņi paliks pie varas.

pirms 7 dienām, 2021.04.05 13:04

aizput

Arvīd liecies mierā ar savu upi. Mēs Stacijas ielā šodien karogus pacēlām. Var teikt kad Dienvidkurzemes vadība pēc šī saraksta ir jau gatava. Šādas augsti godājamas personālijas nav nevienā sarakstā. Sākot ar dakteriem un beidzot ar Aizputes kapraci. Ja vel pieskaita pelēko kardinālu Juri no aizezara tad bijušā Liepājas rajona mafija nobālē viņu priekšā.

pirms 7 dienām, 2021.04.05 14:49

Domājošs

Atbildīgs saraksts. Zemnieka spēks ir gan mediķī, gan būvniekā, ... Lai izdodas! Un galvenais, lai nesavēlam pa "šķidro". Kā parasti, 7 latvieši - 8 partijas, un pēc tam kā Krilova fabulā.

pirms 7 dienām, 2021.04.05 13:07

007

Nu par ojāru petrēvicu lai balso muļķi, paprasīju dažus sadzīves jautājumus ,piemēram jāpatīra pašvaldības ceļa grāvis a šitais atbild mēs neko nevaram izdarīt . Grāvi iztīrīju par savu naudu izmaksāja 1500 eiro ,nu vismaz ūdens tek pa grāvi ne pa manu lauku, kā palik ar sprūdu izāģēto purvu ,cik saņēmi otkatā,kur ir tā rekultivētā zeme ,ojār

pirms 7 dienām, 2021.04.05 13:25

runcis

Inga un Reinis vienīgie normālie cilvēki,prot komunicēt un nav augstprātības pārņemti.Pēdējā laikā kas nelāgs notiek Grobiņas domē,tikai nevar saprast ,kam tas izdevīgi? Bļaut uz cilvēkiem caur slēgtam durvīm. Dīvaina priekšvēlēšanu metode.

pirms 7 dienām, 2021.04.05 14:21

Vērīgais

nu galīgi bāls saraksts, šiem laiks norietējis. Pietiek!!!!!

pirms 7 dienām, 2021.04.05 14:23

Ragi blondās sūnās

Vērīgais Tu runā par savu LRA sarakstu? Tev vēl trīs sēdes šajā sasaukumā...

pirms 7 dienām, 2021.04.05 14:33

Aldis no Medzes

Fakts ir tāds, ka tiesa ir atzinusi biedra Priedola un citu domnieku darbības par nelikumīgām. Ir pamatotas aizdomas, ka Grobiņas novada domes priekšsēdētājs biedrs Aivars Priedols un citi nespēj atbildēt par savu rīcību un ir rīcības nespējīgi. Visticamāk priekšvēlēsanu programmā ir sniegti tieši meli, proti, ka pašvaldības darbs ir iedzīvotāju labā, jo darbības un bezdarbības kuras veiktas biedra Priedola Grobiņas novada domes vadīšanas laikā norāda tieši par pretējo. Viens zaļais jau sēž cietumā, kuru tiesa atzina par vainīgu kukuļņemšanā, dokumenta viltošanā, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā, dienesta viltojumā, neatļautā piedalīšanās mantiskos darījumos. Biedrs Priedols un citi domnieki ir informēti, ka saistībā ar viņu darbībām un bezdarbībām tiek veiktas procesuālas darbības kuras norādītas Krimināllikumā, lai sauktu pie atbildības tās personas, kuras Grobiņas novada domē un citur ir veikuši iespējams apzinātas nelikumības.

pirms 7 dienām, 2021.04.05 20:01

Aldis no Medzes

Jūs noteikti jau esat dzirdējuši par simtiem dažādu dzērienu un ēdienu recepšu, kas paredzētas tievēšanai, taču ne visas no tām ir viegli pagatavojamas, tāpēc mēs Tev šoreiz iesakām pamēģināt kādu pavisam vienkāršu dzērienu!

pirms 7 dienām, 2021.04.05 21:17

Aldis no Medzes

Tam kas uzrakstījis komentārus pulksten 21:17 un 21:24 vajadzētu rakstīt savā vārdā nevis manējā.

pirms 7 dienām, 2021.04.05 21:35

Aldis no Medzes

Mans suns pēc kuces gaudo ,tā pat kā ojārs petrēvic pēc amata

pirms 6 dienām, 2021.04.06 17:29

Aldis no Medzes

Tam kas uzrakstījis komentārus pulksten 22:07 un 17:29 vajadzētu rakstīt savā vārdā nevis manējā.

pirms 6 dienām, 2021.04.06 19:02

Haralds

Citiem programmā tikai frāzes, bet te ir darbi. Mana balss jums!

pirms 6 dienām, 2021.04.06 21:14

doma

vēlētājiem no tā ne silts ne auksts, bet ievēlētajiem algas nodrošinātas un solījumi pazūd. Kreņķi jau viņiem tagad ir, jo sarakstos esošie paši visus svītro, lai tiktu ievēlēti, tā kā galvgalis nevar būt drošs!!!

pirms 6 dienām, 2021.04.07 06:54

Dienvidkurzemes novadā