Durbē būs ģimenisks pasākums "Ābolu laikā Durbē"

Svētdien, 20. septembrī, visi aicināti pie Durbes kultūras nama uz pasākumu "Ābolu laikā Durbē", kur līdztekus rudens tirgus aktivitātēm sākot no pulksten 10 notiks arī grāmatu maiņas punkts. Atnes savu grāmatu, ne vecāku par 2000.gadu un paņem citu lasīšanai!

Būs izjādes ar zirgu un poniju, mielošanās ar ābolu ievārījumu un “Take the Bake” picām . Izglītojošu pasākumu skolēniem "Mežs ienāk mājās” vadīs Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra Dienvidkurzemes nodaļas mežsaimniecības konsultante A.Šēnberga, būs iepazīšanās ar mežkopja profesiju, darba instrumentiem, viktorīna par koku sugām, informē Durbes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus.

Apmeklētājus priecēs durbenieces Vitas Stepanovičas plašā pildspalvu kolekcija un Nelson Fashion Ltd apģērbu izstāde. Ģimeņu labsajūtai sarūpētas spēles, tirgotāju labumu loterija, spēka un ātruma uzdevumi. Par muzikālo gaisotni rūpēsies kapela "Skani" un dziedātāja Inga Grantiņa.

Pasākuma noslēgumā plkst.12.30 notiks konkursa “Lielākais Durbes ābols 2020” apbalvošana. Apmeklētāji aicināti atnest sava dārza dižāko pārsteigumu - ķirbi, burkānu, kāpostu, tomātu. To nosvērs un godinās!

Pievieno komentāru

Durbes novadā