FOTO: Durbē priecājas par atkalredzēšanos Pavasara tirdziņā 6

Durbe svētdien, 25. aprīlī, kļuva par pirmo vietu Liepājas apkaimē, kur cilvēki priecājās par atkalredzēšanos un varēja sapirkt visu nepieciešamo dārzam Pavasara tirdziņā.

"Forši, ka notiek. Prieks redzēt gan tirgotājus, gan cilvēkus, kas pēc ilgāka laika var izkustēties ārā no mājas. Fantastiska lieta redzēt atkal dzīvību Durbē," saka tirdziņā sastaptais durbenieks Valdis Skarevičs. Viņš bija iegādājies ābelīti "Auksis".

"Pats nopirku ābelīti "Auksis". Bedrīte jau sagatavota. Atliks tikai iestādīt un gaidīt ražu. Principā nācu ar domu par ābelītēm, bet bez konkrēta mērķa, gribēju apskatīties piedāvājumu un tad izvēlēties," piebilst V. Sakarevičs.
 
"Re, cik plaši un liels. Gribas ļoti cilvēkos," priecīga par Durbē sarīkoto tirdziņu bija Sandra Upmale no Lieģiem. Viņa iegādājusies "Delfīniju". "Man jau mājās zila bija, tagad būs arī rozā," norāda tirdziņa apmeklētāja.

Daina Briška no Aisteres portālam izrāda, ka tikusi pie garšīgas melnās jāņogas, košumābeles , divām plūmītēm un diviem rožu stādiem. "Viss pilnai laimei," gandarīta bija D. Briška.

Tikmēr Inta Berce no Rolavas norāda, ka viņas ieguvums ir aprikoze un melnā jāņoga, kuras ogas būs ķirša lielumā. "Gribēju pēc lielās stāvēšanas izkustēties, satikt novadniekus un nopirkt visu, kas dārzam vajadzīgs," atklāj I. Berce.

"ReKurZeme" novēroja, ka tirdziņā valdīja prieks par atkalredzēšanos pēc ilgāka laika. Cilvēki apjautājās, ka katram pa šo ilgo dīkstāves laiku ir klājies. Liels pieprasījums bija pēc stādiem. Tirdziņā varēja tikt arī pie gardumiem. Pie ieejas tirdziņā bija izvietoti plakāti, ka jāievēro divu metru distance, jālieto sejas maskas, bija arī dezinfekcijas līdzekļi.

Nākamais tirdziņš Liepājas apkaimē būs piektdien, 30. aprīlī, Grobiņā, kad pulksten 17 tirgošanās sāksies Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas sporta laukumā.

3. maijā pulksten 8.30 tirgošanās sāksies Bārtā pie kultūras nama, bet 4. maijā no pulksten 9 Pavasara tirgus plānots pie Bunkas kultūras nama.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Nate

Paldies rīkotājiem! Paldies , Aiva , par Tavu darbu !

pirms 21 dienām, 2021.04.26 13:03

amatnieks

Zinājām ,ka esam malači prieks ka kāds to arī pamana un novēŗtē ..

pirms 20 dienām, 2021.04.27 12:12

ha,ha

Bet Durbē tomēr Covids aug,saņemat ko pelnijuši...idioti.Pat maskas nemākat uzlikt.

pirms 20 dienām, 2021.04.27 22:47

to ha,ha

Teikšu atklāti, ka atsevišķu darbinieku aprobežotībai diemžēl nav robežu

pirms 19 dienām, 2021.04.28 11:16

elpo brīvi

ar maskām svaigā gaisā staigā tikai dunduki

pirms 19 dienām, 2021.04.28 14:48

Durbes novadā