FOTO: Vecpilī ar sajūsmu klausās dzejkoncertu 4

Vecpils saieta nama Baltajā zālē 20. septembrī viesojās Liepājas teātra aktrise Sigita Pļaviņa un mūziķis Māris Kupčs ar dzejkoncerta programmu “Grēcinieka lūgšana”.

"J. Petera dzeja ir vīrišķīga," atzīst aktrise, "te sajūtams gan dzirnakmens smagums, gan atklājas Pārcēlāja drosme, bet pāri visam skan liela Dzejnieka atbildība par savu tautu un zemi." Dziesmas skanēja gan no mūzikla "Māsa Kerija", gan no Liepājas teātra izrādēm, informē Durbes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus.

Vecpils māksliniecei ir kļuvusi par īpaši tuvu vietu, jo vasarā Vecpils Sv. Laurencija Romas katoļu baznīcā salaulājusies. Arī skatuves partneris M. Kupčs nāk no Dunalkas puses, tāpēc pasākums visiem izvērtās jo īpaši aizkustinošs.

Bija ieradušies neparasti daudz klausītāju, kas priecājās par dvēseliski silto pasākumu. Mākslinieki saņēma ziedu klēpjus un labprāt fotografējās, baudot cienastu kopā ar apmeklētājiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Vecpils

Priecājamies par šādiem sirsnīgiem pasākumiem!

pirms gada, 2020.09.24 08:34

Durbenieks

Ko tad - Inta, saņemot divas algas, ar vienu un to pašu kleitu katrā pasākumā?!

pirms gada, 2020.10.12 16:34

Durbeniekam...

Durbeniek, tu tiešām esi pamuļķis. Ja neko nezini, tad nepļūti!!!

pirms gada, 2020.10.21 10:48

Durbeniekam2

Šādi izrunājoties pie katra raksta par Vecpils vai Dunalkas kultūru, skaties, ka kādā nostūrī nesanāk dabūt pa ņurbuli. Gan jau esi kāds, kurš uz pasākumiem vispār neiet, bet māk tikai gudri d***t.

pirms 11 mēnešiem, 2020.11.18 01:53

Durbē