Grobiņas novadā izdemolē atpūtas vietu "Plienkalni" 7

Ceturtdienas rīts Grobiņas novadā atnāca ar ļoti bēdīgu notikumu. Visticamāk trešdienas vakarā vai naktī vandāļi izpostījuši atpūtas vietas Plienkalni inventāru.

Tur barbariski lauzts, zāģēts un dedzināts. Izpostīts daudz no tā, kas bija rūpīgi gādāts, lai atpūta pie ūdens būtu ērta un patīkama. Nu tas ir pagalam, informē pašvaldība.

Policija jau ķērusies pie darba, bet Grobiņas novada pašvaldība lūdz arī palīgā ikvienu, kas varētu būt kaut ko redzējis, dzirdējis, pamanījis un ar šo informāciju palīdzētu atrast vainīgos. Ja vien kaut ko zināt, zvaniet Grobiņas novada Pašvaldības policijai pa tālruni 26625333.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

dalban

Paldies tiem dauniem/daunem kas so izdarija,pectam nenaudiet kad grobinas novada nekas nav jauns vai utt! Spragonas kaut jums rokas noputu

pirms gada, 2020.08.06 11:30

x3

Izdzimtenju raksturojums... vecums 17-22g, braukā ar BMW 3 serijas, 2 durvju vecu grabažkasti, bagazniekā pusizdzerta 6 paka ar skārdeņu alu, 5 izdzimteņi saspiedušies, seezh gandriz viens otram klēpī. Izglītība - MAX 9 klases, vidusskolas beidzējs tas skaitās pa daudz gribets no viņiem. izputēja izsisti cuarumi lai skaljaak, lai var pamanit ka brauc izdzimtenis., parvietojas parsvara pa naktīm, tumsas aizsegā, griež tā saucamās "saulītes" uz shosejam u.c. koplietošanas ceļiem, strādā gadijuma darbus, ja izdodas notureties ilgak pa 3 meneshiem - rekjini tas jau skaitaas kruti... P.S. Gaidu mīnusus

pirms gada, 2020.08.06 12:35

Tufta

Tipsisks pāķu blezderu raksturojums, tādi ir katrā miestā!

pirms gada, 2020.08.06 14:29

Bet

galvenajā pāķu miestā Liepājā tādu ir pārpārēm....

pirms gada, 2020.08.08 08:41

līdaka

Ārkārtīgi pareizi x3 !
Ko lai dara, ka mūsu valstiskajā veidojumā nevienam nav ne varas, ne arī tādu riktīgu tiesību tikt galā ar šādiem palīgskolu (lauku universitāšu) absolventiem un arī tiem, kas tuvākajai skolai tikai cauri izgājuši, pie tam - galvenokārt pa koridoriem. Tas ir asinīs, gēnos.
Pēc masveida slepkavības Zolitūdē jau tajā vakarā toreizējais Prezidents Bērziņš teica, ka mūsu valstī tā viss sakārtots, ka neviens ne par ko neatbild. Es uzrakstīju komentāru - ka viss tā sakārtots, ka nevienam nav varas. Tā ir, ka tikai loceklis aiz locekļa un atkal loceklis. Viss vienās padomēs un valdēs. Pēc Zolitūdes Staļina un arī pat Hruščova laikā tajā naktī jau būtu arestēti daļa no tiem, kas ālējās uz veikala jumta taisot tankodromu vai mežu stādot, kā arī tie, kas to atļāva darīt. Pēc nedēļas daļa no tiem jau būtu nošauta. Tagad nevienu pat netiesā , ja neskaita kaut kādu inženieri. Kāds te sakars ar būvkonstrukciju stiprumu, jo visas Maksimas stāv līdz šodienai un tāpēc, ka uz to jumtiem neālējas.

pirms gada, 2020.08.06 21:25

leišis

tur nodarbojas padomju komsamolci

pirms gada, 2020.08.12 15:38

Grobiņā