Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Medzes pagasta svētkus svinēs trīs dienu garumā 3

Piektdien, 22. jūlijā, pulksten 19 laukumā pie Medzes pagasta pārvaldes ar grupas “Bruģis” koncertu sāksies Medzes pagasta svētki.

Pulksten 22 – reģistrēšanās nakts trasei, vēstīts Grobiņas novada mājaslapā.

Sestdien, 23. jūlijā, pulksten 12 smilšu laukumā pretim dzīvojamām mājām ar sporta aktivitātēm turpināsies Medzes pagasta svētki. Pulksten 12.10 – grupas “Zari” koncerts. Pulksten 13 kultūras nama bērnu un jauniešu amatierteātra izrāde “Mauglis”. Pulksten 13.30 laukumā pie “Top” veikala Mārtiņa Dzērves fotogrāfiju izstādes atklāšana, kā arī atrakcija “3D šūpoles” bērniem un pieaugušajiem.

Pulksten 14 – automašīnas apgāšanās iekārta un alkohola reibuma brilles. Pulksten 14.30 ar zupu cienā Gunta un Rolands Dambji. Pulksten 15 – Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības “AKO” suņu paraugdemonstrējumi. Pulksten 16.30 – Raņķu pagasta kultūras nama amatierteātra izrāde “Bābu mednieki”.

Pulksten 20 – grupas “Z-Scars” koncerts. Pulksten 22 – nakts balle kopā ar Ugāles grupu “Sienāži”.

Svētdien, 24. jūlijā, pulksten 14 Mātras baznīcā Medzes pagasta svētku svētbrīdis – koncerts. Piedalīsies Liepājas Vasarssvētku draudzes grupa. 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

medzinieks

Trīs jaukas dienas! Paldies organizatoriem un dalībniekiem, katram, kas pielika savu roku, lai svētki taptu un katram, kas ieradās, lai kuplinātu un atbalstītu mūs, medziniekus!

pirms 4 gadiem, 2016.07.24 18:51

kapsēdnieks

Viss jau forši tikai citus gadus vajadzētu to balli garāku gribējās vairāk padancot.

pirms 4 gadiem, 2016.07.25 02:42

Grobiņas novadā