(papildināta) Sieviete Grobiņā pie pilsdrupām izglābj ūdenī iekritušu zēnu 8

PAPILDINĀTA AR CETURTO RINDKOPU. Lai ziemas prieki nepārvēršas traģēdijā, vecāki, lūdzu, lūdzu, runājiet ar saviem bērniem par drošību ziemā un pie ūdeņiem. Šodiena varēja atnest traģisku nelaimi pirmklasnieka ģimenē, ja vien kāda drosmīga sieviete nebūtu ātri reaģējusi un bērnu izglābusi vēl pirms glābēju ierašanās, vēsta Grobiņas novada pašvaldība.

Tas norisinājās Grobiņā pie pilsdrupām dīķa pusē. Kāds puika bija iekritis ūdenī tik dziļi, ka saviem spēkiem vairs netika malā. Viņam centās palīdzēt citi bērni, kas sauca arī pēc palīdzības. Notiekošo ieraudzīja kāda jauna sieviete, kas ar mazuli ratiņos tuvojās notikuma vietai. Sieviete, uzticējusi ratiņus garāmgājējai, ātrā skrējienā bija pie dīķa un metās ūdenī, lai satvertu nelaimē nonākušo. Taču glābšanas darbi tik viegli nepadevās. Bērna apģērbs bija slapjš un kājas iestigušas dubļos. Turklāt bērns arī bija tik ļoti nobijies un nosalis, ka pats vairs nespēja cīnīties par izkļūšanu no ūdens. Sievietei ātri rīkojoties, izdevās puiku izglābt un nogādāt krastā, kur to nodeva mediķiem, kas bija ieradušies, lai sniegtu palīdzību.

Grobiņas novada pašvaldība un Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas direktore Laila Urbāne saka vislielāko paldies drosmīgajai sievietei par bērna dzīvības glābšanu!

Noskaidrots, ka drosmīgā sieviete bija grobiņniece Krista Lauva.

L. Urbāne arī atgādina, ka, lai arī mazajiem skolēniem vēl turpinās brīvdienas, arī šajā laikā NEDRĪKST bērnus atstāt bez uzraudzības. "Lūdzam vecākus nepieļaut ziemas izklaides ūdens pusē, bet izmantot kalniņu Lielās ielas pusē. Šodien viens bērns ir izglābts, bet kādam citam var nepaveikties," uzsver L. Urbāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Izlēmība un drosme !

Tur palaimējās abiem- gan sievietei, gan bērnam. Tur arī sieviete pati varēja iestigat dubļos un augstajā ūdenī varēja pietrūkt spēka ! Bērni krastā arī malači nesamulsa bet sauca palīgā ! Paldies izlēmīgai sievietei ! Vecāki kontrolējiet kur atrodas un ko dara jūsu bērni un runājiet ar viņiem ar ko var beigties neuzmanīga rīcība !

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.11 19:17

Jāā...

Ziemā ūdens parasti mēdz būt augsts...ar to jārēķinās....

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.12 09:53

jā,jā

ziemā ūdens - auksts, nevis augsts

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.12 10:23

Vārds cieņa

Publiski godināt un pateikt paldies tas jau cerams no pašvaldības puses būs vismaz tik daudz šai sievietei godu vajadzētu izrādīt

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.11 20:55

Jauki

Redzēju reportāžu, cepure nost vecāku priekšā, kam savas pakaļas par smagu un nevar no mašīnas izkāpt un ar savu bērnu pavadīt laiku kopā svaigā gaisā un būt droši ka viņiem nekas nenotiks.
Prieks protams par apzinīgiem un drosmīgiem vecākiem.

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.13 10:33

Es

aizvadītajās brīvdienās,garāmejot pilskalnam,redzēju kādu distanci vecāki ietur no saviem bērniem!

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.13 13:07

ina

Visu cieņu šai sievietei! Ļoti ceru, ka vecāki arī pateiksies sievietei par sava bērna izglābšanu.

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.13 20:14

Grobiņas novadā