Pirmdiena, 9. marts
Ēvalds
weather-icon
+9° C, vējš 1.79 m/s, R vēja virziens
ReKurZeme.lv bloku ikona

(papildināta) Kurzemē dzēsts pirmais kūlas ugunsgrēks

Piektdien, 6. martā, Latvijā reģistrēts šī gada pirmais kūlas ugunsgrēks – Talsu novada Roja pagastā dega pērnā zāle 400 m² platībā.

Izsaukums tika saņemts pulksten 14.36 un nepilnas stundas laikā ugunsgrēks likvidēts, portālu “ReKurZeme” informē VUGD Prevencijas pārvaldes Sabiedrības izglītošanas un informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Aizvadītajās trijās diennaktīs dzēsti jau pieci kūlas ugunsgrēki.

VUGD atgādina – kūlas dedzināšana ir aizliegta un sodāma rīcība. Tā var radīt apdraudējumu cilvēka veselībai un dzīvībai, kā arī nodara būtisku kaitējumu apkārtējai videi.

Publicitātes foto

ReKurZeme.lv bloku ikona Komentāri

ReKurZeme.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.