Laulības reģistrēšanā varēs piedalīties tikai divi liecinieki

No ceturtdienas, 3. decembra, visās pašvaldībās, slēdzot laulību, dzimtsaraksta nodaļā varēs atrasties jaunlaulātais pāris un tikai divi liecinieki, aģentūru LETA informēja Tieslietu ministrijas (TM) komunikācijas un tehniskā nodrošinājuma nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Lana Mauliņa.

Mauliņa sacīja, ka laulības reģistrācija dzimtsarakstu nodaļā ir atļauta, klātesot tikai personām, kuras vēlas noslēgt laulību un diviem pilngadīgiem lieciniekiem.

Minētais ierobežojums no 3.decembra piemērojams visās pašvaldībās.

Iepriekš tika vēstīts, ka noteiktie ierobežojumi no 27.novembra bija piemērojami tikai Varakļānu novadā, Aknīstes novadā, Baldones novadā, Salacgrīvas novadā, Krāslavas novadā un Daugavpils pilsētā, Mārupes novadā, Mālpils novadā, Smiltenes novadā, Garkalnes novadā, Limbažu novadā un Salaspils novadā.

Viņa sacīja, ka spēkā ir prasība personām ievērot savstarpēju divu metru distanci, kā arī iespējams ievērot citus noteiktos sociālās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus. Ja laulības reģistrācija tiek veikta telpās, tad apmeklētājiem un darbiniekiem jālieto mutes un deguna aizsegi.

Jau ziņots, ka līdz ar ārkārtējās situācijas pagarināšanu valdība otrdien arī nolēma noteikt vairākus jaunus ierobežojumus. Tostarp noteikts, ka no 4.janvāra skolās maskas jānēsā gan stundu laikā, gan ārpus mācību procesa gan skolotājiem, gan visiem skolēniem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas