Rīgas pašvaldības autostāvvietas ielu malās varēs izmantot bez maksas

Rīgas pašvaldības autostāvvietas ielu malās Ziemassvētku brīvdienās varēs izmantot bez maksas, aģentūrai BNS pavēstīja Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma "Rīgas satiksme" (RS) preses sekretārs Viktors Zaķis.

Viņš informēja, ka Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietas, kas atrodas ielu sarkano līniju robežās, sestdien varēs izmantot bez maksas, izņemot autostāvvietas, kas ierīkotas Vecrīgā, - tur par auto novietošanu būs jāmaksā. Par automašīnas novietošanu autostāvvietās nebūs jāmaksā arī 26.decembrī, jo tā ir svētdiena.

Zaķis norādīja, ka minētās autostāvvietas bez maksas varēs izmantot arī 31.decembrī un 1.janvārī.

Stāvvietas bez maksas var izmantot tikai valsts noteiktajās brīvdienās, kas kalendārā ir atzīmētas sarkanā krāsā, kā arī svētdienās. Maksa par mašīnas novietošanu atšķiras dažādās pilsētas teritorijās un laika posmos, savukārt sestdienās ir jāmaksā laikā no pulksten 9 līdz 17.

Rīgas pašvaldības autostāvvietas apsaimnieko domei piederošais pilsētas sabiedriskā transporta uzņēmums "Rīgas satiksme". Uzņēmums nodrošina Rīgā pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas