Viņķele nevēloties atkārtoti ieņemt labklājības ministres amatu

Labklājības ministre Ilze Viņķele (V) nevēlas atkārtoti ieņemt šo amatu. LTV raidījumā "Rīta Panorāma" ministre šorīt sacīja, ka viņai neesot tik laba veselība, lai pašreizējo amatu pildītu arī nākamajā valdībā, pat ja viņai to piedāvātu.

"Vēl vienu šādu ciklu, kā bija šis.. Man nav tik daudz veselības un spēka," sacīja ministre. "Divi politiski cikli pēc kārtas var atstāt neizdzēšamas sekas cilvēkā. Man ir, protams, misijas apziņa, bet es nezinu, vai tik liela."

Viņķele nepieļāva iespēju mainīt politisko piederību. "Nē. Manuprāt, pie visas šīs rīkojuma numur divi situācijas, šis ārkārtas vēlēšanu cikls ir pierādījis, ka tomēr pēkšņi radušās partijas, bez augšanas cikla, bez iekšējās demokrātijas tomēr.. Jūs redzat, kas notiek koalīcijā. Es tomēr labprāt darbojos profesionālā politiskā spēkā, nevis gadījuma pēc Saeimā iekļuvušā," uzsvēra politiķe, kritiski izsakoties par Reformu partijas (RP) biedriem.

"Reformu partija bija spēks, ko es pati kā liberāli orientēts cilvēks cerēju redzēt kā vienu, to pirmo bezdelīgu, kas spēs šo liberālo ideju nest sabiedrībā. Bet pašlaik tā identitātes krīze, kas ir kolēģu organizācijā, liek vēlreiz un vēlreiz mācīties no citu kļūdām," skaidroja ministre.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas