Autostāvvietu paradīze pie "Pētertirgus" izzūd 5

Liepājas “Pētertirgus” apkaimes māju pagalmi jau vairāk nekā divdesmit gadu kalpojuši par autostāvvietu. Māju iedzīvotāji ar to nav mierā, raksta "Kursas Laiks".

Pirmie stāvvietu kārotāju plūsmu apturējuši Siena ielas 7 nama iedzīvotāji. Pēc ēkas un pagalma renovācijas un skaistu stāvvietu izveides nama iedzīvotājiem, izvietotas arī “Braukt aizliegts” zīmes.

Ap namiem Siena ielā 3, Siena ielā 5 automašīnu pilns no agra rīta līdz vēlam vakaram, bet jo īpaši sestdienās.

“Šeit dzīvoju kopš 1996. gada. Protams, ka arī mūsu māja cīnīsies par līdzīgu zīmju izvietošanu, lai beidzot pieliktu punktu bezkauņu patvaļai. Viņi izbraukā zālienus, salauž koku saknes, un visbeidzot nav iespējams pie savas mājas dienas laikā piebraukt, jo visās iespējamajās vietās jau kāds iestūmies. Galu galā mēs esam tie, kuri maksā zemes nodokli,” “Kursas Laikam” saka Siena ielas 3. nama vecākā Iveta Tumaščika.

Ar laiku iespējams tiks izveidota caurlaižu sistēma, lai izvairītos no nevajadzīgiem konfliktiem. Šādā gadījumā pie iebraukšanas Siena ielas 3 nama pagalmā atradīsies paceļama barjera.

“Atbilstošu ceļa zīmju izvietošana ir iespējama. Katra privātīpašnieka situācija ir atšķirīga, tādēļ vispirms jāvēršas konkrēti pie manis un kopējiem spēkiem atradīsim risinājumu. Par Siena ielas pagalmiem man jau bijušas sarunas,” “Kursas Laikam” sacīja VAS “Latvijas valsts ceļi” pārstāvis, Kurzemes reģiona Liepājas nodaļas satiksmes organizācijas inženieris Anrijs Balčus.

Informācija par ceļa zīmju izvietošanu jāiesniedz arī Liepājas pašvaldības uzņēmumam “Komunālā pārvalde”, vēstī uzņēmuma ceļu nozares vadītājs Mārtiņš Jākobsons.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Ciema antiņš

Forši,arī pašvaldības maksas stāvvietas dos peļņu.Un ja Pētertirgus nespēj nodrošināt bezmaksas autostāvvietas saviem klientiem,tad laiks pārcelties aiz pilsētas robežas.

pirms 7 gadiem, 2014.08.12 08:50

Ar koku pa muguru

Laucinieks lai ēd to,ko izrok no zemes,vai audzē kūtī,nav,ko maisīties pilsētniekiem pa kājām,klenderējot pa tirgu, un liepājnieki Pētertirgū var ierasties ar tramvaju vai autobusu!Domei aiz stūra pašiem sava autostāvvieta,un visi laimīgi,galu galā-maksas stāvvietas varēs izmantot tirgotāji!

pirms 7 gadiem, 2014.08.12 09:08

Ha ha

Tādā gadījumā varēsi rīt humpalas vai to, ko atradīsi uz asfalta ,izaudzējis uz balkona un vannasistabā...:)))

pirms 7 gadiem, 2014.08.12 09:43

kas tu auns

kas tad tur tirgosies?

pirms 7 gadiem, 2014.08.12 21:38

Liepājas viesis

Auto novietošanas ziņā Liepāja ir neviesmīlīga pilsēta, tas nu jāatzīst .

pirms 7 gadiem, 2014.08.13 00:05

Liepājā