Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biedrības nams pirmo reizi rīko diskusiju ciklu dārza mīļotājiem

Sākot no 21. februāra Liepājas Latviešu biedrības nams pirmo reizi saviem apmeklētājiem piedāvās iespēju piedalīties izglītojošā diskusiju ciklā dārza mīļotājiem “Mans skaistais dārzs”, kas reizi mēnesī pulcēs dažādu ziedu audzētājus uz vienotu diskusiju, kuras mērķis ir veicināt ziedu audzēšanas kultūru Liepājā.

Diskusiju cikla ietvaros dažādu ziedu audzētāji un entuziasti būs laipni aicināti reizi mēnesī Liepājas Latviešu biedrības namā pulcēties uz kopīgām diskusijām, kuras turpināsies līdz maijam un ikgadējām Biedrības nama rīkotajām ziedu izstādēm, kas arī šogad turpinās priecēt apmeklētājus visu vasaru līdz rudenim, informē Liepājas latviešu biedrības nama sabiedrisko attiecību speciāliste Amanda Anna Millere.

Cikla pirmā diskusija notiks 21. februārī no plkst. 16:30 – 18:30 Biedrības nama Izstāžu galerijā. Tās tēma veltīta rozēm, to kopšanai, stādīšanai, mēslošanai, apgriešanai, ieziemošanai un citām saistītām tēmām. Diskusijas laikā gūt vērtīgus padomus un atziņas klātesošie varēs kopā ar rožu ziedu audzētāju Nātāliju Klestrovu no Ventspils, kura vairākus gadus nodarbojas ar rožu ziedu audzēšanu un jau iepriekš ir viesojusies Liepājas Latviešu biedrības nama rīkotajās rožu ziedu izstādēs.

Otrā nodarbība notiks 20. martā no plkst. 16:30 – 18:30 Biedrības nama Kamerzālē un tajā varēsiet diskutēt ar hortenziju audzētāju Ilmāru Zirni no Jelgavas. Arī šī diskusija hortenziju audzētājiem sniegs iespēju ne vien klausīties pieredzes stāstos un dalīties ar saviem atklājumiem, bet arī diskutēt par hortenziju audzēšanu, kopšanu un ne tikai. I.Zirnis atklās sev zināmos trikus, kas ikvienam hortenziju mīļotājam palīdzēs iekopt skaistu dārzu, lolojot ziedus sākot no stādīšanas un beidzot ar priekpilno rezultātu.

Trešā nodarbību cikla diskusija notiks 3. aprīlī no plkst. 16:30 – 18:30 Biedrības nama Izstāžu galerijā un tā tiks veltīta peoniju ziediem. Diskusiju vadīs Inga Žilinska no Jelgavas, kas sevi dēvē par neformālo peoniju kolekcionāri. Viņa pirmo reizi ar šiem ziediem saskārusies 2001. gadā. Kopš 2014. gada kolekcionāre sākusi pievērsties peoniju audzēšanai nopietni un izveidojusi savu dārzu. Gadu gaitā iegūtā pieredze un zināšanas diskusijas laikā ļaus dalīties ar interesentiem un palīdzēs ikvienam izvairīties no dažādu kļūdu pieļaušanas. Diskusijā tiks apspriesta peoniju audzēšana, mēslošana, slimības, kaitēkļi. Kopā apskatīta peoniju dažādība un raksturi, kā arī mīti un vērtīgi, vērā ņemami fakti. Protams, I.Žilinska padalīsies ar savu peoniju “lietvedības” pieredzi – kā neapjukt savā strauji augošajā kolekcijā.

Dalība visās diskusiju cikla nodarbībās bez maksas un iepriekšējas pieteikšanās.

Pievieno komentāru

Liepājā