Cilvēki ar invaliditāti un seniori aicināti doties pārgājienā gar jūru

Biedrība “Iespēju ceļš” sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību 17. jūnijā rīkos “Pozitīvo emociju un veselības veicinošu pārgājienu gar jūru”, kurā aicināti piedalīties cilvēki ar invaliditāti un seniori no Liepājas. Pārgājiena mērķis ir motivēt šo cilvēkus aktīvi pavadīt savu brīvo laiku pie dabas, lai uzlabotu savu veselību, iegūtu pozitīvas emocijas, socializētos un atrastu domubiedrus pilnvērtīgākai dzīvei, informē biedrības "Iespēju ceļš" valdes locekle Zanda Krūmiņa.

Pulcēšanās pārgājienam paredzēta plkst. 10.00 pie Liepājas Neredzīgo biedrības ēkas (Liepāja, Ganību iela 197/205). Brīvprātīgo pavadībā plānots kopīgi doties 2 km garā pārgājienā gar jūras krastu, ejot uz Bernātu pusi. Pārgājiena galamērķī notiks dažādas interesantas stafetes pielāgotas atbilstošajai mērķgrupai, nūjošana, vingrošana smiltīs ar basām pēdām, smilšu piļu celšana grupās un citas aktivitātes. Noslēdzoties aktīvajai atpūtai, plānotas arī sarunas un cienasts jūras krastā. Pasākuma ilgums plānots aptuveni 3,5 h.

Uz pārgājienu dalībniekiem iesakām paņemt līdzi ūdeni, dvieli vai sedziņu sēdēšanai un galvassegu vai cepuri, lai nepārkarstu saulē. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ interesentiem lūgums pieteikties pārgājienam līdz š.g. 15. jūnijam, zvanot pa tālr. +371 26056026.

Pievieno komentāru

Liepājā