Covid-19 dēļ slēgtais Liepājas bērnudārzs "Mazulītis" darbību atsāks otrdien

Covid-19 dēļ slēgtais Liepājas bērnudārzs "Mazulītis" darbību atsāks otrdien, 2.martā, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes pārstāve Renāte Meļķe.

Viņa stāstīja, ka saistībā ar Covid -19 saslimšanas gadījumu atklāšanu pirmsskolas izglītības iestādē "Mazulītis" tika veikti pastiprināti drošības pasākumi, telpu dezinfekcija, kā arī darbinieku testēšana.

"Saņemtie analīžu rezultāti apliecina, ka darbinieki ir veseli, līdz ar to otrdien bērnudārzs atsāks darbu. Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanai tiks piesaistīts cits pakalpojumu sniedzējs," piebilda Meļķe.

LETA jau vēstīja, ka, konstatējot darbinieku saslimšanu ar Covid-19, Liepājā no 25.februāra tika slēgts bērnudārzs "Mazulītis".

Līdz trešdienai, 24.februārim, bērnudārzā trīs grupas jau atradās karantīnā. Otrdien, 23.februārī, 38 darbiniekiem tika veikta kolektīva testēšana, kā rezultātā četriem darbiniekiem tika apstiprināta saslimšana, bet pieciem darbiniekiem jāveic atkārtots tests 24 stundu laikā. Saslimšanas pazīmes konstatētas arī ēdināšanas bloka darbiniekiem, stāstīja Meļķe.

Pievieno komentāru

Liepājā