Covid-19 izplatīšanās notikusi Liepājas naktsklubā "Big7" 1

Liepājā saslimšana ar Covid-19 ir izplatījusies naktsklubā "Big7", aģentūru LETA informēja Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).

SPKC epidemiologi, veicot Covid-19 gadījumu izmeklēšanu, konstatējuši, ka vismaz deviņi gadījumi ir saistīti ar šo Liepājas naktsklubu, kas atrodas Baznīcas iela 14/16. Saslimuši gan kluba darbinieki, gan apmeklētāji. Noteiktas kontaktpersonas un centrs sniedzis rekomendācijas naktskluba vadībai, vēsta LETA.

Speciālisti aicina visus, kas no 10.oktobra apmeklēja naktsklubu "Big7", sekot līdzi savam veselības stāvoklim. Ja tiek novēroti saslimšanas simptomi, jāsazinās ar savu ģimenes ārstu, lai lemtu par turpmāko rīcību.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne "Apturi Covid". "Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus," atzīmē centrs.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skolnieciņš no svētbirzs

Aizlūgsim Latvju Dievus par kovid (Covid-19) sirgstošajiem pacientiem ar smagu slimības gaitu. Aizdegsim uz galda zaļas svecītes par viņu veselību. Lūgsim Dabas Māti, kaut šie cilvēki izveseļotos! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt šajā surajā laikā! Ilgu mūžu vēlot, Skolnieciņš Latvju Skaudības Dievs ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ???? (Skauģu Skauģis) #DabasMāte #PozitīvāEnerģija #LatvjuDievuSvētība #Kroņvīruss #LatvjuDievi

pirms 30 dienām, 2020.10.24 21:43

Liepājā