FOTO: Liepājā skolēniem Olimpiskajā dienā izpaliek kopīgā vingrošana

Piektdien, 18. septembrī, visā Latvijā notiek tradicionālā “Olimpiskā diena 2020”, kas pulcē vismaz 120 000 dalībnieku visā Latvijā. Ar “Olimpiskās dienas 2020” kopīgo vingrošanu noslēdzās arī Latvijas Olimpiskās komitejas  organizētie Olimpiskā mēneša pasākumi.

Ņemot vērā valstī spēkā esošos pulcēšanās ierobežojumus, nepieciešamību ievērot fizisku distanci, kā arī citus epidemioloģiskās drošības piesardzības pasākumus, šogad Olimpiskās dienas programma Liepājā veidota, lai izvairītos no drūzmēšanās pirms un pasākuma laikā, informē Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājs Mārtiņš Kirma.

Liepājas skolēni pulcējās stadiona "Daugava" rezerves laukumā un sacentās rogaininga sacensībās. Liepājas 5. līdz 12. klašu skolēni un tehnikuma audzēkņi veidoja komandas no trīs dalībniekiem katrā. Jūrmalas parka un saistītajā teritorijā sacensību distancē tiks izvietoti 30 līdz 40 kontrolpunkti ar dažādām vērtībām.

LOK “Olimpiskās dienas 2020” aktivitātes šogad izvērš mēneša garumā. Katra nedēļa tiek veltīta fiziskām aktivitātēm dažādām iedzīvotāju grupām – topošajām un jaunajām māmiņām, ģimenēm, senioriem, ka arī bērniem un jauniešiem. Centrālais elements Olimpiskajā mēnesī ir iespēja izzināt dažādus sporta veidus un ieviest regulāras sporta aktivitātes ikdienā. Otrs elements ir uztura padomi vispārējai veselības veicināšanai kopā ar uztura speciālisti Lizeti Pugu.

Olimpiskā mēneša sauklis un oficiālais tēmturis sociālajos tīklos ir “Mēs esam #SPORTIŅĀ”.

Pievieno komentāru

Liepājā