FOTO: Liepājā stiprais vējš lauž lielus kokus

Liepājā stiprais vējš piektdienas, 30. jūlija, vakarā ir nolauzis daudzus kokus, portāls "ReKurZeme" novēroja pilsētas ielās un parkos.

Vējš lielus kokus ir lauzis gan Raiņa parkā, gan pretim Liepājas Olimpiskajam centram, arī pie Liepājas autostacijas. Koki ir lūzuši arī Kūrmājas prospektā un citviet pilsētā, kur tos operatīvi novāc atbildīgie dienesti.

Liepājā vēja ātrums sasniedzis 24 m/s. Sinoptiķi prognozē, ka vakarā jūras piekrastē vējš brāzmās var sasniegt pat līdz 26-27 metriem sekundē. Lai arī nakts uz sestdienu daudzviet Latvijā būs lietaina un vējaina, pret rīta pusi vējš pierims un debesis skaidrosies, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Jau ziņojām, ka piektdien, 30. jūlijā, Liepājā ir vējaini laikapstākļi, kuros pusdienlaikā negadījums notika Teodora Breikša ielā.

Teodora Breikša ielā vēja brāzmas ar visām saknēm izgāza liepu, kas uzkrita virsū pa ielu braucošai automašīnai "Škoda".

Negadījuma vietā ieradās Valsts policija un ugunsdzēsēji glābēji, kas automašīnu atbrīvoja no koka zariem un sakārtoja ielas braucamo daļu. Par laimi negadījumā nav cietušo un arī automašīna netika saskādēta.

Pievieno komentāru

Liepājā