FOTO: Liepājas Universitātes absolventi pēc diploma dodas pa vienam

Trešdien, 27. janvārī, bez svinīgā izlaiduma Liepājas Universitātes gandrīz simts absolventi pa vienam saņēma diplomus. Covid-19 pandēmijas laikā dipomu saņemšana bija vēl neparastāka nekā pagājušajā vasarā.

"Ierasts, ka janvāra beigas universitātē ir svinīga diena, kad, tērpti mantijās, ziediem smaržojot un apsveicējiem smaidot, absolventi saņem augstākās izglītības diplomus. Pēdējais gads mūs visus ir nolicis neierastā situācijā. Ja vēl vasarā absolventi diplomus saņēma svinīgā atmosfērā universitātes zālē, tiesa bez apsveicēju klātbūtnes un ar distances ievērošanu, tad situācija tagad ir vēl neparastāka – diplomi tiek izsniegti universitātes vestibilā, telpā ienākot pa vienam," portālam "Rekurzeme" stāsta Liepājas Universitātes
galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Tas nenozīmē, ka brīdis nav pietiekami svinīgs – universitāte ir parūpējusies, lai telpa būtu koša un mājīga, bet ar savām šī brīža sajūtām dalās paši absolventi. Vadības un sociālo zinātņu fakultātes maģistra studiju programmas “Vadības zinības” absolvente Judīte Hansena saka: “Mums ir prieks saņemt diplomu kaut arī šādos apstākļos. Ir radīta atmosfēra, un cilvēki apkārt smaida, viņi smaida ar acīm – to jau esam paguvuši iemācīties saskatīt. Viss ir paveikts un izdarīts, tā ir laba sajūta!”

Trešdien diplomus saņēma bakalaura studiju programmu “Biznesa un organizāciju vadība”, “Kultūras vadība”, “Skolotājs”, “Sociālais darbinieks”, “Informācijas tehnoloģija”, maģistra studiju programmu “Vadības zinības”, “Ekotehnoloģija”, “Informācijas tehnoloģija” un pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas “Pirmsskolas skolotājs” absolventi.

"Rekurzeme" paviesojās Liepājas Universitātē, kad diplomus saņēma jaunie pamatskolas skolotāji. Viņi pa vienam devās iekšā Universitātē, bet viens otru sveica ārpusē. Absolventus bija ieradusies sveikt arī Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas direktore Laila Urbāne, norādot, ka janie speciālisti tiks gaidīti vidusskolā.

Pievieno komentāru

Liepājā