Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kompleksās sporta skolas peldbaseinu varētu atklāt novembra vidū

Piektdien, 12. oktobrī, domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde Liepājas Kompleksās sporta skolas peldbaseina telpās tikās ar skolas direktoru Naumu Vorobeičiku un projekta vadītāju Romānu Miloslavski, lai apspriestu peldbaseina remontdarbu norisi.

Pašvaldība šī gada budžetā ir piešķīrusi vairāk kā Ls 300 000 peldbaseina atjaunošanai – ventilācijas un apkures sistēmas modernizācijai, sanitāro mezglu un ģērbtuvju remontam, baseina balkona atjaunošanai, jaunu skapīšu iegādei, ugunsdrošības sistēmas atjaunošanai u.c.

"Baseina modernizācijas darbi notiek labā kvalitātē un, iespējams, uz valsts svētkiem varēsim atklāt liepājniekiem atjaunotu, skaistu pašvaldības peldbaseinu. Arī bērnu peldētapmācības iespējām ir jābūt vienlīdz labā kvalitātē gan Liepājas Olimpiskā centra baseinā, gan Kompleksās sporta skolas peldbaseinā", atzina S. Golde.

Pašvaldība pagājušajā gadā uzsāka īstenot pilsētu skolu 2. klašu audzēkņu bezmaksas peldētapmācību, kas tiek organizēta gan Liepājas Olimpiskajā centrā, gan Kompleksās sporta skolas peldbaseinā Dunikas ielā.

Pievieno komentāru

Liepājā