Liepājā būs karjeras dienas pasākums jauniešiem ar vecākiem "Karjera ir izvēle"

31. oktobrī no pulksten 11 līdz 15 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība „Jauniešu māja” organizē karjeras dienu jauniešiem kopā vecākiem “Karjera ir izvēle”, kas norisināsies Liepājas Valsts tehnikuma lielajā zālē, Ventspils ielā 51, Liepājā. Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Mūsdienu mainīgajā laikmetā arvien grūtāk jauniešiem izvēlēties savu turpmāko karjeras ceļu pēc skolas beigšanas, tādēļ ir svarīgi, lai ne tikai pats jaunietis, bet arī ģimene atbalsta jaunieša izvēli un lēmumus saistībā ar karjeru un nākotni, informē Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības ”Jauniešu māja” izglītības metodiķe Ieva Cipriķe.

Pasākumā savās zināšanās dalīsies ārsts - psihoterapeits, RSU docētājs Artūrs Miksons ar lekciju "Kā vecākiem un jaunietim pārorientēties no destruktīvas uz konstruktīvu sarunu" kā arī psiholoģe, izaugsmes trenere Inga Dreimane ar lekciju "Karjera: gribēt, izvēlēties, darīt".

Pasākuma laikā būs ne vien iespēja klausīties izglītojošās lekcijās, bet arī uzdot jautājumus un saņemt uz tiem atbildes no zinošiem jomas speciālistiem. Tāpat dalībnieki tiks iepazīstināti ar Liepājas Valsts tehnikuma izglītības programmām.
Pasākums „Karjera ir izvēle” notiek sadarbībā ar Liepājas izglītības pārvaldi un Liepājas Valsts tehnikumu.

Apmeklētāju skaits ir noteikts, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Pieteikšanās uz pasākumu http://ej.uz/jauniesukarjera līdz 29. oktobrim.

Pievieno komentāru

Liepājā