Liepājā Dabas mājā sāksies nodarbības par skudrām 2.-4.klašu skolēniem

Šodien Liepājā Dabas mājā sāksies nodarbības par skudrām 2.-4.klašu skolēniem, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) izglītības metodiķe Laura Poruka.

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes ZIIC Dabas māja bija izsludinājusi pieteikšanos uz bezmaksas tiešsaistes attālinātajām nodarbībām par skudrām. Pieteikties varēja izglītības iestādes visā Latvijā. Nodarbības notiek, izmantojot tiešsaistes platformu "Zoom".

Dabas māja piedāvā tiešsaistes nodarbības divu vecuma posmu bērniem un skolēniem. "Skudru pētnieks" paredzēta bērnudārzu piecus un sešus gadus veciem audzēkņiem un 1.klašu skolēniem. Nodarbība ilgst 20 minūtes. Nodarbības var pieteikt pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās dažādos laikos.

Otra nodarbība "Skudru pētnieks" paredzēta 2.-4.klašu skolēniem. Tās ilgums 40 minūtes. Iespējams pieteikties nodarbībām dažādos laikos trešdienās un piektdienās.

Klase nodarbībās tiek dalīta uz pusēm - vienai pilnai klasei 30 bērniem, tādēļ nepieciešams rezervēt divus norises laikus. Pirmsskolas grupām un 1.klašu skolēniem nodarbības sāksies rīt, 15.aprīlī.

Nodarbības tiek realizētas projektā "Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā", ko finansē EEZ/N grantu programma "Pētniecība un izglītība".

Tā kopējās izmaksas ir 986 049 eiro, no kurām 754 327 eiro ir Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansējums, 133 117 eiro Latvijas valsts budžeta līdzfinansējumu, bet 98 605 eiro Liepājas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums.

Pievieno komentāru

Liepājā