Liepājā iedzīvotājus aicina uz vingrošanas nodarbībām

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un regulāru fizisko aktivitāti Liepājas pilsētas iedzīvotājiem vecumā no 54 līdz 63 gadiem, iedzīvotāji aicināti pieteikties vingrošanas nodarbībām vakaros. Nodarbības sāksies 14. septembrī, un tās norisināsies Siena ielā 10.

Vakara vingrošanas grupa tiksies pirmdienās un piektdienās pl. 17.30, nodarbības vadīs fizioterapeite Solveiga Rozentāle. Iedzīvotāji aicināti pieteikties, zvanot vai sūtot sms trenerei uz tālruni 29 742 832. Vingrošanu apmeklēt var tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, informē pašvaldība.

Priekšroka tiek dota iedzīvotājiem, kas vēl nav piedalījušies bezmaksas vingrošanas nodarbībās. Viena grupa vingros četrus mēnešus.

Nodarbības plānotas zemā intensitātē ar mērķi izkustināt locītavas, trenēt lokanību un līdzsvaru, koordināciju, veikt vispārēju ķermeņa izkustināšanu, uzlabojot fizisko un garīgo labsajūtu. Nodarbību mērķis ir stiprināt dziļo muskulatūru, īpaši vēršot uzmanību muguras pareizai izkustināšanai un tās veselības uzturēšanai.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu uzmanību vingrošanas grupas dalībniekiem un ievērotu epidemioloģiskās drošības pasākumus, vietu skaits nodarbībās ir ierobežots. Uz nodarbību jāņem līdzi savs vingrošanas paklājiņš.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.
Atgādināt, ka, apmeklējot nodarbības, obligāti jāievēro zemāk esošie noteikumi:
neapmeklē nodarbības, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes,
ievēro 2 m distanci no citiem nodarbību apmeklētājiem,
ierašanās uz nodarbību tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās,
jāizvairās no drūzmēšanās, ierodoties un pametot nodarbību,
nodarbības apmeklēt nevar, ja uz personu attiecas pašizolācijas, izolācijas vai karantīnas nosacījumi,
izvērtē savu veselības stāvokli, pirms apmeklē nodarbību,
nodarbību vadītājs ir tiesīgs atteikt nodarbību personai, kas nav ievērojusi noteikumus.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā,  veseliba@liepaja.lv.


Pievieno komentāru

Liepājā