Liepājā mazā pieprasījuma dēļ pārtrauks 5. maršruta reisu

Liepājā 2020. gada 1. septembrī tika uzsākti eksperimentālā 5. maršruta reisi “Līva - Slimnīca”. Reisi tika izveidoti, lai Liepājas mikrorajona “Jaunā pasaule” iedzīvotāji varētu ērtāk nokļūt savās darba vietās un skolēni savās mācību iestādēs, informē Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports”.

Lai saprastu maršruta nepieciešamību un izvērtētu ekonomisko pamatojumu tā iekļaušanai Liepājas pilsētas maršrutu tīklā, tika veikta pasažieru uzskaite. Dati parādīja, ka maršruts nav pieprasīts un maršrutam ir ļoti minimāla noslodze testēšanas periodā.

Ņemot vērā maršruta mazo noslodzi tas netiks iekļauts Liepājas pilsētas maršrutu tīklā un no 2021. gada 1. marta tiks pārtraukts.

Aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports” pieļauj, ka mazo noslodzi iespējams ietekmēja Covid – 19 pandēmija, izslēdzot no maršruta skolniekus un iedzīvotājus, kuriem mācības un darbs jāveic attālināti. Aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports” izskatīs iespēju atkārtoti uzsākt eksperimentālā maršruta testēšanu gada otrajā pusē, ja pandēmija būs mazinājusies un sabiedrības dzīve būs atgriezusies ierastajās gaitās.

Pievieno komentāru

Liepājā