Liepājas cietuma būvniecības iepirkuma piedāvājumu iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 16. jūlijam

Lai palielinātu potenciālo kandidātu skaitu un konkurenci, līdz 16.jūlijam pagarināts Liepājas cietuma būvniecības iepirkuma kandidātu pieteikumu iesniegšanas termiņš, aģentūru LETA informēja Tieslietu ministrija.

Ņemot vērā iepirkuma nozīmīgumu, izvirzītās prasības un līdz šim izrādīto piegādātāju interesi, Tiesu namu aģentūras iepirkumu komisija ir izvērtējusi nepieciešamību pagarināt sākotnēji noteikto pieteikumu iesniegšanas termiņu.

Galvenās prasības iepirkuma kandidātam - komersants ar vismaz trešās kategorijas industriālās drošības sertifikātu vai komersantu apvienība, kurā katram tās dalībniekam ir industriālās drošības sertifikāts.

Atsevišķiem būvdarbiem būvdarbu atbildīgais komersants, kuram ir industriālais drošības sertifikāts, var piesaistīt apakšuzņēmēju, kuram nav šāda sertifikāta. 

Jaunā Liepājas cietuma būvdarbu iepirkumā tiks izmantota "projektē un būvē" metode, apvienojot vienā iepirkumā izmaiņu veikšanu būvprojektā, autoruzraudzību un būvdarbus.

Šāda metode nepieciešama, lai izvairītos no iespējamām papildu izmaksām būvdarbu veikšanas laikā un nodrošinātu kvalitatīvu būvdarbu izpildi, prasot no uzvarētāja pilnu atbildību par būvprojektu un būvdarbu īstenošanu.

Liepājas cietuma būvniecības iepirkums tika izsludināts 22.maijā, un sākotnēji kandidāti tika aicināti piedāvājumu iesniegt līdz 28.jūnijam.
Vienlaikus līdz 27.jūlijam Tiesu namu aģentūras iepirkuma komisija plāno izskatīt un pieņemt lēmumu par uzvarētāju Liepājas cietuma būvuzraudzības iepirkumā, līgumu ar uzvarējušo komersantu noslēdzot līdz 10.augustam.

Būvuzraudzības iepirkumā tika saņemti divi pretendentu pieteikumi.

Pievieno komentāru

Liepājā