Liepājas jauno pirmsskolas izglītības iestādi "Prātnieks" vadīs Ilze Koņušaka

Liepājas jauno pirmsskolas izglītības iestādi "Prātnieks" vadīs Ilze Koņušaka, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājas palīdze komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.

Konkursu uz pirmsskolas izglītības iestādes "Prātnieks" vadītāja amatu izsludināja 22.februārī. Vadītāja amatam bija pieteikušies trīs pretendenti, kurus vērtēja komisija, kurā bija gan pašvaldības, gan Izglītības pārvaldes darbinieki.

Meļķe informēja, ka Koņušaka ieguva vislielāko punktu skaitu un saņēma augstāko vērtējumu, līdz ar ko tika atzīta par piemērotāko kandidatūru, virzīšanai uz apstiprināšanu domes sēdē 22.aprīlī. Koņušakas kandidatūra tiks saskaņota arī ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Pēc Meļķes stāstītā, darbs izglītības nozarē ir Koņušakas aicinājums, kam pamatā ir 19 gadu pieredze pedagoģiskajā un izglītības vadības darbā, gan strādājot kā projektu koordinatorei, gan esot vadītājas vietniecei un sākotnēji arī pedagoģei pirmsskolas izglītības iestādē.

Koņušaka ieguvusi pedagoģijas bakalaura grādu Liepājas Universitātē un pirmsskolas skolotāja kvalifikāciju Latvijas Universitātē.

Kā vēstīts, pirmsskolas izglītības iestāde "Prātnieks" atrodas Koku ielā 10 un tiks atvērta maija beigās, tajā tiks nodrošināta vieta 214 izglītojamajiem 11 grupās vecumā no 1,5 - 7 gadiem.

Patlaban darbam jaunajā bērnudārzā var pieteikties pedagogi.

Pievieno komentāru

Liepājā