Liepājas mūziķis Ivo Fomins piedāvā jaunu dziesmu un uzstāsies koncertos 1

Jaunākais Ivo Fomina dziesmu albums “Cilvēks” nāca klajā šī gada maijā, tam sekoja koncertu sērija, kura, sakarā ar dažādiem ierobežojumiem, nevarēja notikt pilnvērtīgi. Taču Ivo nav tas mūziķis, kurš padodas grūtību priekšā, tāpēc izdod jaunu dziesmu un plāno sniegt arī koncertus, kā arī gatavojas lielkoncertam Liepājā. 

Ivo Fomina šī gada albums ir burtiski piepildīts ar hitiem, kuri visi, guvuši vērā ņemamus panākumus radiostaciju topos un albumu pārdošanas topos. Līdz šim klausītājus priecējušas dziesmas – “Cilvēks”, “Vienmēr”, “Tu man esi”, “Lai jau deg” un šī brīža populārākā dziesma “Diena vai nakts”. Pienākusi kārta kārtējam albuma singlam – “Dienā, kad pārstās līt”. Arī šī, tāpat kā visas labuma dziesmas sarakstīta kopā ar ilggadējo Ivo dziesmu partneri Guntaru Raču, portālu "ReKurZeme" informē izdevniecība MicRec.

Ivo Fomins par jauno dziesmu: “Mēs visi ilgojamies pēc kāda ideāla brīža, kad viss nokārtosies, kad lietus pārstās līt un atmirdzēs saule. Tie ir mūsu sapņi un mūsu ilgas pēc labākas dzīves. Gribas, lai cilvēki atkal smaida. bet tas nenotiek pēc burvja mājiena.”

Guntars Račs: “Brīnumi nenotiek, bet ja notiek, tur vienmēr būs arī katra paša nopelns. Lai brīnumi notiktu, nepietiek ar to, ka tos gaidi. Kaut kas pašam vien būs ir jāizdara, lai tas notiktu.”

Neskatoties uz nepatīkamo atgadījumu Tukuma k/n, kad kāds Ivo mūzikas cienītājs, kuram bija liegta ieeja koncertā, paziņoja policijai, ka kultūras namā ievietots spridzeklis, un neskatoties uz apgrūtinošiem apstāļiem, Ivo ir nolēmis sniegt pāris koncertus vēl šogad.11. decembrī gaidiet Ivo Smiltenes kultūras centrā, bet 18. decembrī Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā. Koncerta īpašais viesi būs Guntars Račs ar savu jauno grāmatu “365” 3. daļa. Pēc koncerta autogrāfi. Paralēli tam Ivo gatavojas lielkoncertam, kas norisināsies nākamā gada 18. martā Liepājas Olimpiskajā centrā un koncertam 1. aprīlī, VEF Kultūras pilī. Biļetes meklējiet “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Dziesmas “Dienā, kad pārstās līt” ierakstā bez Ivo piedalījušies arī dziedātāja grupas biedri Roberts Dinters (ģitāra, taustiņi), Kristaps Eihvalds (bass) un Ēriks Hanzovskis (bungas).  Miksēja Jānis Kalve (Labo ierakstu studija). 

Dziesmas “ Dienā, kad pārstās līt” video veidojis Kaspars Rudzītis (Dween Productions). 


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lorensa

Paldies ivo..laba dziesma melodija noskana un doma atbilstosa sim laikam.teksts ar zemtekstu...ja neparstas liit es nemsu trepes un uzkapsu debesis un lugsu dievam lai beidz kaisit asaras un pelnus uz zemes..tikai dievs to nekaisa. Bet gan pats cilveks...un tici ivo ka bus kas tevi uzklausis..un ari lietus nebus muzigs..jo muziga ir tijai dieva likumi un griba lai ko pats cilveks ari neieplanotu..ja tai dienaa kad parstas lit es satijsu tevi..kaut vai debesis...lai ceriba mirst pedejaa..dieva asaras liist skatoties uz mums cilvekiem..

pirms 14 dienām, 2021.11.19 11:14

Liepājā