Liepājas postfolka apvienība "Saule i tuvāk" gatavojas mūzikas albuma izdošanai 2

Teju četru gadu laikā radītais ir nobriedis kā rudens raža, un postfolka apvienība "Saule i tuvāk" šobrīd aktīvi strādā pie sava pirmā mūzikas albuma ierakstīšanas. Jau pēc gada aktīvas muzicēšanas, dzima ideja par sava mūzikas albuma izdošanu. Vēlāk, radot pašiem savas oriģināldiesmas, šī ideja kļuva par mērķi, uz ko virzīja arī klausītāju jautājums par apvienības mūzikas albuma iegādes iespējām.

Ar Liepājas Kultūras pārvaldes finansiālu atbalstu, postfolka apvienības "Saule i tuvāk"  pirmais mūzikas albums top tepat Liepājā, skaņu ierakstu studijā "Wiktorijas skaņu ieraksti/Wictorija Records”, portālu "ReKurZeme" informē apvienības dalībniece Laura Drēziņa.

Mūzikas albumā tiks apkopotas 13 postfolka apvienības radītās oriģināldziesmas. Vairākām latviešu tautasdziesmām radītas oriģinālas melodijas, saglabājot tautasdziesmu vēstījumu, taču vairums dziesmu vārdu un mūzikas autori ir paši apvienības dalībnieki. Dziesmās tiek izcelta tradicionālā mūzikas instrumenta – etnogrāfiskās kokles skanējums, kas papildināts ar citiem tautas mūzikas un perkusiju instrumentiem. 

Mūzikas albums tiks izdots straumēšanai digitālā vidē, kas nodrošinās tā pieejamību arī ārpus Latvijas. Protams, būs iespēja albumu iegādāties arī CD formātā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kurzeme var

Jauki.orginalmuzika tautas tradiciju garaa.kokles izpildijumaa..lai top.gaidisim

pirms mēneša, 2021.10.15 21:54

Liepājā