Liepājas Reģionālajā slimnīcā ārstējas 17 Covid-19 pacienti

Kurzemes slimnīcās Covid-19 pacientu skaits strauji nepalielinās, liecina slimnīcu sniegtie dati.

Kā aģentūru LETA informēja "Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas" sabiedrisko attiecību speciāliste Santa Grinberga, Ventspils slimnīcā trešdien ārstējas seši Covid-19 pacienti. Pēdējā diennaktī iestājies viens pacients. No 10.septembra līdz 25.novembrim kopumā Ventspils slimnīcā ar Covid-19 saslimšanu ir ārstējušies 32 pacienti, no tiem 21 izrakstīti, seši pašlaik ārstējas Infekciju slimību nodaļā un pieci miruši.

Tikmēr Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase teica, ka slimnīcā patlaban ārstējas 17 Covid-19 pacienti, no kuriem viens ir ievietots reanimācijas nodaļā.

Līdz ar to Kurzemes slimnīcās trešdien ārstējas kopumā 23 Covid-19 slimnieki.

Kā vēstīts, Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka otrdien stacionēti 66 Covid-19 pacienti, kas ir līdz šim lielākais vienā diennaktī stacionēto pacientu daudzums. Kopumā stacionāros patlaban ārstējas 434 pacienti, no kuriem 403 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 31 - ar smagu slimības gaitu.

Pēdējās diennakts laikā no stacionāra izrakstīti 53 pacienti, bet līdz šim kopumā - 1126.

Veselības ministre Ilze Viņķele (AP) iepriekš norādījusi, ka Covid-19 pacientu gultasvietu robeža, pie kuras nav būtiski jāierobežo plānveida veselības aprūpes pasākumi, ir starp 450 līdz maksimums 500 gultām.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) TV3 raidījumam "Nekā personīga" svētdien sacīja, ka Latvijā ikdienā ir 200 infekciju gultas, kas būtu piemērotas Covid-19 pacientiem. Pašlaik to skaits esot palielināts līdz 595 gultām, kas esot noticis uz tā rēķina, ka "kaut ko citu nedara".


Pievieno komentāru

Liepājā