Liepājas Reģionālajā slimnīcā atsāktas ģimenes dzemdības

No 11. maija Liepājas Reģionālajā slimnīcā atsāktas ģimenes dzemdības, kas iepriekš tika atceltas Covid-19 pandēmijas dēļ.

Slimnīcā ir noteikta kārtība, kādā tiek nodrošināta dzemdību palīdzība dzemdētājai, ja dzemdībās piedalās dzemdētājas pavadošā persona, Covid-19 pandēmijas laikā. Īpašu uzmanību slimnīca vēlas pievērst noteikumiem, kas jāievēro pavadošajai personai, kas kopā ar dzemdētāju uzturēsies dzemdību nodaļā, informē pašvaldība.

Diemžēl pandēmijas laikā pēcdzemdību nodaļā drīkstēs atrasties tikai sieviete ar jaundzimušo, bez iespējas būt klāt partnerim. Pēcdzemdību nodaļas personāls parūpēsies par jauno māmiņu un bērnu gan medicīniskā ziņā, gan morāli to atbalstot. Slimnīcas administrācijai ir tiesības kārtības noteikumus mainīt, ja nodaļā mainās Covid-19 epidemioloģiskā situācija un noteiktie ierobežojumi valstī vai epidemioloģiskā situācija slimnīcā.

Lai ierobežotu COVID-19 infekcijas izplatīšanos ārstniecības iestādē, pasargājot jaunās māmiņas, mazuļus un personālu no inficēšanās, bet dotu iespēju dzemdētājai būt kopā ar sev tuvu cilvēku dzemdībās, OBLIGĀTI jāievēro iekšējās kārtības noteikumi.

Pievieno komentāru

Liepājā