Liepājas Sociālais dienests no 1. decembra klientus apkalpos attālināti

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un rūpējoties par klientu un darbinieku drošību un veselību, Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests no 1. decembra nepieņems iedzīvotājus klātienē, bet turpinās apkalpošanu attālināti līdz ārkārtas situācijas beigām.

Par sociālo palīdzību un pakalpojumiem iedzīvotāji aicināti sazināties telefoniski ar Sociālā dienesta darbiniekiem, kuri sniegs konsultācijas un ieteikumus jautājumu sekmīgai atrisināšanai, izņēmuma  gadījumā vienojoties par pieņemšanu klātienē, portālu "Rekurzeme" informē Liepājas pilsētas  Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Tālruņa numuri saziņai:  
par sociālo palīdzību un pabalstiem 63489652, 63489647, Karostas iedzīvotājiem 63456185, Velnciema iedzīvotājiem 63426044;
par sociālajiem pakalpojumiem 63 489 668;
par sociālo darbu 63 489 682;
e-pasts: sociala.palidziba@liepaja.lv (aprakstot savu vajadzību un atstājot kontakttālruni)

Atgādinām, ka sabiedriskā transporta bezmaksas mēnešbiļetes (iedzīvotājiem virs 80 gadiem, represētajiem, Černobiļas AES seku likvidatoriem, skolēniem no trūcīgajām un daudzbērnu ģimenēm ar 5 un vairāk bērniem, bērniem bāreņiem) šobrīd nav nepieciešams pagarināt, jo ar Liepājas domes rīkojumu tās derīgas līdz ārkārtējās situācijas beigām un mēnesi pēc tās.   

Trūcīgie un maznodrošinātie liepājnieki valsts piešķirtās sejas maskas par brīvu joprojām var turpināt saņemt Sociālā dienesta izdales punktos pie durvīm divās pilsētas vietās: E.Veidenbauma ielā 3 un Sociālā dienesta filiālē Krūmu ielā 41/43.  

Iedzīvotājiem, kuriem no 9. novembra līdz 6. decembrim beidzies trūcīgā vai maznodrošinātā statuss, tas automātiski pagarināts līdz 2021.gada 31.janvārim, un jauna statusu apliecinoša izziņa nav nepieciešama.

Ja nepieciešams īpašs atbalsts šajā ārkārtējā situācijā un ģimenes vai personas resursi ir izsmelti, iespējams vērsties Sociālajā dienestā un pieprasīt arī pārtikas pabalstu vai pabalstu krīzes situācijā. Vairāk informācijas: https://www.liepaja.lv/pabalsts-partikas-iegadei/ ; https://www.liepaja.lv/pabalsts-krizes-situacija/

Pievieno komentāru

Liepājā