(papildināta) Šonakt ugunsgrēkā Liepājā gāja bojā cilvēks

PAPILDINĀTA AR TREŠO RINDKOPU. Šonakt pulksten 1.23 VUGD saņēma izsaukumu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg divstāvu dzīvojamās ēkas jumts un sadzīves mantas ēkas otrā stāva dzīvoklī 25 kvadrātmetru platībā.

Ugunsdzēsēji glābēji no ēkas pirmā stāva dzīvokļa evakuēja vienu cilvēku, bet pārmeklējot ēkas otro stāvu,  atrada cilvēku, kas bija gājis bojā. Pulksten 5.53 ugunsgrēks likvidēts. Ēkā nebija uzstādīts dūmu detektors, portālu "Rekurzeme" informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo ir uzsākts kriminālprocess lai noskaidrotu personas nāves iemeslu un notikušā apstākļus. Šobrīd Valsts policijai nav aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu, visticamāk ugunsgrēks izcēlies no tā, ka ir bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni, stāsta Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Šogad ugunsgrēkos Kurzemē jau ir gājuši bojā seši cilvēki! Traģiskākie ugunsgrēki nereti notiek tieši naktī, kad cilvēki guļ un nepamana ugunsgrēka izcelšanos. VUGD atgādina, ka visos mājokļos ir jāuzstāda dūmu detektori, kas ar skaļas skaņas palīdzību brīdinās par mājoklī izveidojušos sadūmojumu! Uzstādiet savā mājoklī dūmu detektoru un izglābiet dzīvības!

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 43 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.


Pievieno komentāru

Liepājā