Pie Liepājas, slēdzot un pārrokot ceļu, liedz piekļuvi jūrai un kapiem 3

Atpūtniekiem jārēķinās, ka Liepājā aiz Dienvidu kapsētas ir slēgts pirmais piebraucamais ceļš jūrai un Dienvidu kapsētai, priekšā ir uzradušies žoga vārti ar zīmi - Privātīpašums. Iebraukt aizliegts, pirmdien, braucot Nīcas virzienā, novēroja portāls "ReKurZeme".

Karstajās vasaras dienās pa šo ceļu Nīcas novada teritorijā piekļūt tuvāk jūrai ar savām automašīnām bija iecienījuši atpūtnieki. To izmantoja arī cilvēki, kuri vēlējās piebraukt tuvāk kapsētas tālajam galam. Tāpat ne vienu reizi vien agrakajos gados portāls bija saņēmis ziņu, ka šajā ceļā atkritumus bija iebraukuši izmest iedzīvotāji. 

Tagad ceļgalam priekšā ir žogs. Turklāt zemes īpašnieks ceļu ir pārracis, izveidojot dziļu grāvi, kas turpmāk šai vietai liegtu piekļūt ugunsdzēsējiem, ja tāda nepieciešamība rastos. 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Silinjåns

Kådi privåtiipasumi ???!!!
Jådod purnå.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.11 19:20

Grobiņas domes bezdarbība

Dzintara taka ar slēgta šķēdē. Kāds noskatijis pleķi māju būvei kāpās. Žogi salikti cilvēkiem nav atļauta vieta izmantot stāvlaukumu . Grobiņas dome ja nespēj apsaimniekot jūras kāpu zonu tad vieglāk ierobežot ar žogiem. Vēlēšanās šis būs labs fui.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.12 07:59

Cālis

Kapiem apkārt ir vajadzīgs žogs. Stirnas apēd kapiem uzstādītās puķes.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.12 10:33

Liepājā