Saruna ar dramaturģi un rakstnieci Rasu Bugavičuti-Pēci 1

Piektdien, 15. oktobrī, pulksten 18 tiešsaistes tikšanās ar dramaturģi un rakstnieci Rasu Bugavičuti-Pēci pasākumā “Proza un dramaturģija. Vienojošais un atšķirīgais”.

Aicināti visi interesenti. Dalība – bez maksas, portālu "ReKurZeme" informē Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna.

Rasa Bugavičute-Pēce ir dramaturģe un rakstniece. Viņas oriģināllugas, dramatizējumi un libreti iestudēti lielākajos Latvijas valsts un nevalstiskajos teātros un Latvijas Nacionālajā operā un baletā. Ieguvusi Latvijas Dramaturgu ģildes balvu “Pazudušais dēls”, Starptautisko Jāņa Baltvilka balvu un Liepājas Kultūras balvu. Rakstījusi arī scenārijus kinofilmām, televīzijas seriāliem, radioiestudējumam, koncertiem un lieluzvedumiem. Autore divām grāmatām – “Mans vārds ir Klimpa, un man patīk viss” un “Puika, kurš redzēja tumsā”.
Nodarbībā Rasa runās par vienojošo un atšķirīgo, rakstot prozu un dramaturģiju. Pastāstīs par izglītības nozīmi savā dzīvē un rakstniecībā, kā arī, pašas vārdiem sakot, “lies eļļu uz uguns, ņemot vērā, ka sarunā piedalīsies citi rakstoši ļaudis”.

Pasākums būs pieejams tiešsaistes platformā “Zoom”. Gaidām uz tikšanos:
https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lorensa

Vienkarsi talantiga sieviete..jaraksta.jaraksta par so laiku...jo cits nekas vairs neatliek..nav maaksla saredzet gaismaa tumsu..ir maaksla saredzet tumsaa gaismu..jo tas mums visiem pietrukst ..jo tumsa visaas izpausmes ir parnemusi pasauli un gaismu..tik bezcerigi daudziem...rasa..lej ellu uz uguns..lai ta deg lielam sartam liesmam....celam uz patiesibu..

pirms mēneša, 2021.10.15 12:24

Liepājā