Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta centrs "Ezerkrasts" - modernizēts; iedzīvotājus aicina peldēt

Turpinot Liepājas sporta centra "Ezerkrasts" modernizāciju, 2014. gada vasarā uzsākta un oktobrī noslēgusies mazā un lielā baseina filtrācijas un sildīšanas sistēmas tīklu renovācija. Noslēdzoties baseinu renovācijas darbiem, jaunās un mūsdienīgās telpas atkal ir atvērtas iedzīvotājiem, informē pašvaldībā.

Projekta realizācijas gaitā veikta baseinu filtrācijas un sildīšanas sistēmas tīklu renovācija, izveidojot lielā un mazā baseina  filtrācijas sistēmu, kas ietver kvarca smilšu filtru, sūkņu un siltummaiņu uzstādīšanu. Tāpat nomainīta visa aukstā un karstā ūdens trase.

Projekta kopējās izmaksas ir 121 881,81 EUR, ieskaitot PVN.

Būvdarbus veica SIA "Latinwest" un SIA "Vega 1".

Sākot no 2012. gada, sporta centrā „Ezerkrasts” veikti vērienīgi renovācijas darbi – rekonstruēta kompleksa ventilācijas un siltumapgādes sistēma, izbūvēta elektroapgādes sistēma. Tāpat uzstādīta jauna ugunsdrošības sistēma, veikti iekšējo telpu remontdarbi un tehnisko iekārtu uzstādīšana, ģērbtuvju, tualešu, dušas telpu un balkona renovācija, komunikāciju izbūve un telpu aprīkošana ar nepieciešamajām konstrukcijām un skapju blokiem. Izremontētas arī treneru istabas. Baseinam pārbūvēta malu ģeometrija, lai tas atbilstu peldbaseina standartam, izveidota hidroizolācija, ieklātas jaunas flīzes un veikti vēl citi remontdarbi.

Tāpat kā pirms renovācijas darbu uzsākšanas, arī turpmāk peldbaseins būs atvērts iedzīvotājiem, piedāvājot apmeklēt akvaaerobikas nodarbības, peldēšanas apmācības bērniem vai vienkārši patīkami atpūsties un peldēt atjaunotajā peldbaseinā. Papildu informāciju var saņemt, zvanot pa tālruni 22000660.

Iedzīvotāji gan lielo, gan mazo peldbaseinu var apmeklēt darba dienās no plkst. 7.30–14.15 un no plkst. 18.00–22.00. Brīvdienās un svētku dienās baseinu darba laiks ir no plkst. 8.00–20.00.

Papildus iespējai peldēt baseinā, sievietes un vīrieši darba dienu vakaros no plkst. 18.00 var apmeklēt arī saunu.

Uz akvaaerobikas nodarbībām var pieteikties pie treneres Svetlanas Putilovas, zvanot pa tālruni 29439923 un pie treneres Ināras Putikas, znanot pa tālruni 25953326.

Pievieno komentāru

Liepājā