Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts policijas amatpersonas piedalās mācībās ar mērķi pilnveidot policijas velopatruļas kapacitāti

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē notiek divu dienu apmācības un taktiskie treniņi "Droša policijas velopatrulēšana un individuālo ķermeņu video kameru izmantošana policijas darbā" INTERREG V-A Latvija - Lietuva pārrobežu sadarbības programmas 2014.- 2020.gadam atbalstītā projektā "Ar sabiedrības drošību saistīto pakalpojumu attīstība, stiprinot komunikāciju un sadarbību starp pašvaldībām un policiju". Tāpat šī projekta ietvaros esam saņēmuši sešus velosipēdus, no kuriem divi ir elektrovelosipēdi, savukārt četri – pilsētas velosipēdi, kuri jau tiek izmantoti, patrulējot Liepājā, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova. 

Šodien seminārā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes, Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas un Klaipēdas apriņķa policijas pārvaldes amatpersonām, kā arī Palangas pašvaldībai tiek stāstīts par Nīderlandes pieredzi, policijas darbā izmantojot individuālās ķermeņa kameras. Tāpat vieslektors no Nīderlandes runā par riteņbraukšanu, veidojot izpratni policijas darbinieku vidū par velosipēdu uzturēšanu un drošības apsvērumiem, izmantojot velosipēdu ikdienā. Tāpat tiek stāstīts par velosipēda izmantošanas priekšrocībām automašīnas vietā un skaidroti velosipēdu tehniskie nosacījumi. Savukārt rīt Latvijas un Lietuvas valsts policijas amatpersonas, kā arī Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas amatpersonas būs redzamas Liepājas ielās, kur notiks praktiskās nodarbības.

Vieslektoram Marcel Zethoven ir vairāk kā divdesmit piecu gadu pieredze Nīderlandes policijā. Marcel Zethoven 2010.gadā nodibināja apmācības un konsultāciju aģentūru “VAZ Global”, kur darbojas eksperti uz sabiedrību vērstu policijas darbu problēmjautājumu risināšanā un taktikas izstrādē, par pamatu ņemot drošības apsvērumus. “VAZ Global” eksperti darbojas visā pasaulē, tādās valstīs kā Dienvidāfrika, Čehija, Latvija, Zviedrija, Gruzija un Nīderlande. Speciālisti apmāca studentus, policistus, politiķus, pašvaldību amatpersonas, apsardzes komersantus, to darbiniekus un iedzīvotājus.

Pievieno komentāru

Liepājā