VIDEO: Liepāja pārtrauc "Jerusalema" dejas izaicinājumu 6

Liepājnieki pārtrauca Latviju pārņēmušo trakumu - šobrīd pasaulē tika populārās dejas "Jerusalema" izaicinājumu, kuru  Latvijā viens pēc otra steidz izdejot pilsētās un novados.

"Paldies Ventspils un Cēsu pilsētām par izaicinājumu, mēs to pieņemam. Jeruzaleme ir jauka pilsēta, bet mūsu mājas ir Latvija un Liepāja. Mums ir pašiem savas, bagātas un varenas kultūras tradīcijas - tādēļ aicinām sajust prieku un pozitīvu kopā būšanu izdejojot mūsu pašu dziesmas un dejas," uz izaicinājumu atbildēja liepājnieki.

"Paldies liepājniecei Rasai Bugavičutei-Pēcei par spēcīgajiem dziesmas vārdiem un mūsu jaudīgajiem Liepājas Universitātes tautas deju kolektīva “Banga” dejotājiem par skaisto dejas izpildījumu. Brīnišķīgi, ka pati dziesmas vārdu autore arī pievienojās dejotāju pulkam," sociālajā tīklā "Facebook" vēsta Liepājas pašvaldība.

Latvijā "Jerusalema" dejas izaicinājumu pirmie septembrī aizsāka dobelnieki. Dobelē deju izdejoja aptuveni 400 dejotāju. Viena no pirmajām vietām Latvijā, kur deja tika izdejota, bija arī Durbe.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Gramzdiņa

Pilnīgi stulbi ar to Jerusalemi.kauns .pareizi ka dejo latviešu deju.malači.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.10 22:16

J.

Liepājnieki nav sapratuši dejas būtību. Un visvairāk - vārdus. Nav svarīgi, kur deja ir aizsākusies. Tā vieno pasauli, aicinot iziet no lokālpatriotisma un atvērties augstākam humānismam, kas saka sekojošo: "Mūsu īstās mājas ir nevis virs zemes, bet Debesīs. Glāb mūs, neatstāj mūs, Tu, kas esi radījis Debesis un Zemi." fantastiska lūgšana. Lūgšana vienmēr ir izglābusi cilvēku, nevis bailes, neticība un noslēgšanās. Liepāja neko nepārtrauca! Liepāja nevar apturēt Dievu.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.11 13:26

ome

Dievs noģībtu, ja redzētu, kā tiek izķēmots un izgorīts viņa vārds kopā ar nēģeru lēkāšanu un spārdīšanos.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.11 22:21

Miilda

Priekule tai skaitā.var redzēt cilvēka prāta spējas kas gāja tur kratīties.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.12 13:31

Malači!

Patiešām skaisti un patiešām prieks! Cienīsim paši sevi, tad arī citi mūs cienīs!

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.28 12:15

Liepājā