Sniegs un apledojums šorīt apgrūtina braukšanu no Liepājas līdz Kalvenei un Aizputei un no Nīcas līdz Lietuvas robežai 4

Sniega un apledojuma dēļ šorīt ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem gandrīz visā Latvijā, liecina valsts SIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija.

Braukšanas apstākļi pa lielajiem ceļiem ir apmierinoši vienīgi Kuldīgas un Daugavpils apkārtnēs - aptuveni 20-50 kilometru rādiusā ap šīm pilsētām, uz Ventspils šosejas no Kūdras līdz Strazdei un uz Bauskas šosejas no Iecavas līdz Lietuvas robežai. Visas pārējās šosejas šorīt ir sniegotas vai apledojušas, un, braucot pa tām, jāievēro īpaša piesardzība.

Liepājas apkaimē šorīt ir apgrūtināta braukšana no Liepājas līdz Aizputei, no Nīcas līdz Lietuvas robežai, kā arī uz Liepājas šosejas līdz Kalvenei. Ceļu karti skatīt šeit.

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, slidenie un sniegotie ceļu posmi tiek tīrīti un kaisīti ar pretslīdes materiāliem.

Ceļu uzturētāji atgādina, ka ziemas laikā braukšanas apstākļi var mainīties ļoti krasi, tāpēc autobraucējiem jābūt ļoti piesardzīgiem, jāietur lielāka distance līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, jāizvairās no straujiem manevriem, kā arī jāizvēlas braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošs ātrums.

Par slideniem valsts autoceļu posmiem ikviens tiek aicināts informēt LVC, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Kristīne Slotiņa.

Štrunts par valsts ceļiem,tos tīra un kaisa iespēju robežās un nav nekāda vaina,katrai pārslai kaisītāju nepieliksi aizmugurē.Toties Aizputes pilsēta nodarbojas ar ledus sniega uzaudzēšanu,kopš snigšanas ielas netiek ne tīrītas ne kaisītas un uz brauktuvēm veidojas sniega putra un piebraukts sniegs.Laikam Astrīdas kundze lobē jauniešus,kas ar bembjiem pa nakti gonko par pilsētu.Bez dragreisistiem pa ielām pārvietojas arī mediķi ,atkritumu savācēji un citi,kam jāveic savs darbs,varbūt kāds domē padomās arī par viņiem.

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.12 13:24

Latvietis

Gobiņà nau vispàr nekas daríts, tà pat no Grobiņas uz Venspils šoseju,nau ne kaisíts ne tíríts

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.12 15:31

Autobraucēja

Aizputē ir velo celiņi, bet velosipēdisti gan kaut kā tos neizmanto. Arī šorīt pirms astoņiem uz Kalvenes ielas viens dūšīgi, uz visām pusēm žonglēdams, minās pa braucamo daļu, kur ir četras pēdas, putra un mašīnas. Tas nekas, ka blakus diezgan tīrs velo celiņš.

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.14 09:32

xxy

Vajadzētu pieņemt sodu par braukšanu ar velosipēdu par braukšanas joslu,ja blakus atrodas veloceliņš.Jo atrodoties uz brauktuvi velosipēdisti un gājēji,gan apdraud sevi,gan traucē pārējiem satiksmes dalībniekiem.Vēlamais sods būtu no 40 - 120 eiro.

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.14 14:23

Nīcas novadā