Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta" iejutusies jaunajās mājās - Paplakā? 7

Kopš aprīļa dzīvnieku aizsardzības biedrība “Liberta” par savām jaunajām mājām sauc īpašumu “Brūveri” Priekules novada Virgas pagasta Paplakā. Jauno mītni par labu vietu darbības nodrošināšanai dēvē gan Priekules novada pašvaldība, gan biedrības vadītāja Ildze Leimante. Biedējot vienīgi drēgnā perioda iestāšanās, jo ēkā nepieciešams atjaunot apkures un ūdens sistēmu, lai to pilnvērtīgi apsaimniekotu visa gada garumā.

“Es esmu dzirdējusi tikai pozitīvas atsauksmes,” par biedrības darbu novadā saka Priekules novada domes priekšsēdētāja Vija Jablonska. Viņa pati bijusi apraudzīt biedrību, dodoties uz jauno adresi, un novērtējusi, ka atrašanās vieta ir patiesi atbilstoša biedrības darbam. 

“Te ir plašāk,” jauno mītni raksturo “Libertas” vadītāja. Arī dzīvnieki ar jauno vietu esot ātri apraduši. Nav bijis jūtams, ka tie būtu īpaši tramīgi vai pārdzīvotu pārcelšanos no iepriekšējās apmešanās vietas. “Kaķi vispār ir sajūsmā – var staigāt pa lauku un ķert tauriņus,” smaidot teic I. Leimante.

Plašāk par "Libertu" lasiet "Kursas Laika" 12. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 7

helga anderson e

Paldies Ildzei un viņas palīgiem par izcilo attieksmi..Par cilvēkiem daudz var spriest pēc tā kā viņi izturas pret dzīvniekiem.Palīdzēsim šai biedrībai materiāli ,ziedojot naudu vai materiālus.

pirms gada, 2019.09.12 10:34

Nez

Pēc kādiem kritērijiem viņi izvērtē, kam palīdzēt, kam ne? Kad vērsos pie viņiem ar sos par pamestiem, slimiem mazulīšiem, sagaidīju ignoranci. Līdz tam dāsni ziedojām biedrībai.

pirms gada, 2019.09.12 14:41

eira

noteikti runa bija par neskaitāmiem slimiem kaķēniem, kurus it kā vajadzēja savākt un... un ko? - nomitināt pie sevis, inficēt visus pārējos un tā arī nekad nenovest līdz adoptējamam stāvoklim... tieciet nu vien paši galā ar saviem atradumiem, kaut kas ir jāizdara arī pašu spēkiem.

pirms gada, 2019.09.12 15:17

Sãls maize

Tik nesakiet ka patversmes nepelna. Sunīšu un kaķu tirdzniecība aizliegta lv nav.

pirms gada, 2019.09.12 17:04

fhffhfh

Nekur algotu darbu nestrādā . No kā tad dzīvo ?

pirms gada, 2019.09.13 07:16

Tā lūk!

Man pret šo biedrību ir liela nepatika. Kāda vēl brīvprātīgā palīdzēšana... Ja suņi un kaķi ir dienas, ka paliek vispār bez uzraudzības. Suņus un kaķus, lai paņemtu, tāaadas summas prasa...
Neiesaku nemaz ziedot, mazāk uz veikaliem pašas ies... labāk slimiem bērniem ziedot, kur tiešām bērni saņem naudu godprātīgi...

pirms gada, 2019.09.15 21:42

Aculiecinieks

Tas kā ši biedrība prezentēja trušus un kucēnus Priekulē Ikara svētkos bija pretrunā ar elementāriem dzīvnieku labturības noteikumiem. Trusēni jau varētu teikt tika spīdzināti. Diez vai ši dzīvnieku aizsardzības biedrība ir lasījusi MK noteikumus par dzīvnieku labturību

pirms 12 mēnešiem, 2019.10.07 20:24

Priekules novadā