Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svinēs vasaru Priekulē 1

Spilgta saule, zila debess, garas, dažkārt pat karstas dienas - tās ir ilgi gaidītās vasaras dažas no iezīmēm. Ak, Latvijas vasara! Kur vien skaties – koki, krūmi un ziedi priecē ar bagātīgu ziedēšanu un brīnišķīgiem aromātiem. Visu to gribas ieelpot, lai saglabātos spilgti un neaizmirstami mirkļi par  2020. gada silto un skaisto laiku, Priekules novada Kultūras nodaļas vadītājs Gundars Venens.

Protams, bez izklaidēm, ceļojumiem un svinēšanas vasara arī nav iedomājama. Atpūsties no ikdienas spriedzes un ļauties svinēt vasaru pēc nelūgtā  Covid 19, varētu būt tas, kas šobrīd vajadzīgs.

Tradicionālo Ikara svētku vietā šogad iedzīvotājiem piedāvāsim trīs nedēļu nogalēs baudīt to, ko spēj dot tikai vasara – koncertus brīvdabā, deju ritmi pusnakts krēslā, bet bērniem – jautra, radoša diena. Vasaras svinēšanu nedēļas nogalēs sāksim 24.jūlijā un noslēgsim 8.augustā.

24. jūlija pēcpusdienā teritorijā pie tornīša plānots neliels tirdziņš, kas arī Ikara svētkos bijusi neatņemama sadaļa.
pl.18.00 – uz tornīša skatuves dzīvespriecīgs koncertuzvedums TIK TEVI VIEN. Muzikālās grupas pavadījumā dziedās un jautrus notikumus stāstīs aktieri Juris JOPE, Emīls KIVLENIEKS un aktrise Everita PJATA-GERTNERE. Novada iedzīvotāji laipni ielūdzam, ieeja koncertā - brīva.

pl.20.00 – 24.00 teritorijā pie tornīša būs deju vakars, jeb vienkārši paklausīties grupas ZELTA KNIEDE omulīgajā muzicēšanā. Puiši no Siguldas ir gaidīti Priekulē jau vairākas vasaras. Deju laukumā ieeja – EUR 5.00

31. jūlijā pl.21.00  koncerts LATERNU STUNDĀ, kas iedibināts 2012. gadā un vienmēr norisinājies pie kultūras nama. Šoreiz speciāla skatuve būs uzstādīta dīķa galā, līdz ar to koncertu varēs vērot un klausīties visapkārt dīķim.
Entuziastus aicinām ierasties ar piepūšamām laivām, laisties dīķī un aizirties tuvu skatuvei – līdz ar to iegūstot ekskluzīvu klausīšanās vietu. Apkārt dīķa promenādei būs izvietoti soli, bet var ierasties ar salokāmu sēdvietu un apmesties jebkurā, sev patīkamā vietā un baudīt vasaras vakaru.

Tradicionāli šajā vakarā tiks apbalvoti konkursa „Par sakoptu Priekules novadu” pirmās kārtas uzvarētāji Priekulē. Paredzētas arī pārsteiguma balvas tiem, kas nebaidīsies koncertu klausīties no laivas.
Muzicēs grupa „CRAZY DOOLS”, kas startējusi Eirovīzijas konkursa Latvijas atlases tūrē. Vakara izskaņā – UGUNSŠOVS.

8.augustā pie Priekules kultūras nama – bērnu diena.
Pl.13.00 mūsu novada bērnu koncerts. Tā kā Korons mums atņēma dziedošo bērnu konkursu „Cālēns”, tad nolemts sarīkot vienkārši skaistu koncertu bez vērtēšanas, lai to, ko bērni iemācījušies  – dzird visi.
Pl.15.00 – sāksies Putu ballīte disco ritmos ar radošām darbnīcām, kaut ko garšīgu u.c. labām lietām.

Tātad, katrai gaumei savs piedāvājums, bet kopumā – Lai svinam vasaru Priekulē !

20200724-1538-afisa2-1.png

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Priekules novadā