INFOGRAFIKA: Covid-19 skar arī Vaiņodes novadu; jauni saslimušie Aizputes, Grobiņas un Durbes novadā, kā arī Liepājā 6

No aizvadītajā diennaktī Latvijā atklātā 171 Covid-19 inficēšanās gadījuma gandrīz puse reģistrēta Rīgā, salīdzinoši liels inficēto skaita pieaugums fiksēts arī Saulkrastu novadā, jauni gadījumi fiksēti arī Lejaskurzemē, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati, vēsta LETA.

Datus par Covid-19 gadījumiem pašvaldībās aģentūra LETA apkopo, balstoties uz SPKC publicētajiem operatīvajiem atvērtajiem datiem, kas saistībā ar pacientu dzīvesvietas izmaiņām laika gaitā var tikt precizēti. Līdz ar to operatīvie atvērtie dati var atšķirties no SPKC "Twitter" platformā ziņotā.

Rīgā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 73 jauni inficētie, un kopumā 14 dienu kumulatīvais saslimušo skaits galvaspilsētā pašlaik ir 1349 cilvēki. Savukārt Saulkrastu novadā reģistrēti 17 jauni saslimušie un kopējais pēdējās divās nedēļās saslimušo skaits ir sasniedzis 46 cilvēkus.

Septiņi jauni inficētie reģistrēti Jūrmalā, kur kopējais 14 dienu kumulatīvais saslimušo skaits sasniedzis 53 cilvēkus. Seši jauni saslimušie atklāti Ķekavas novadā, kur pēdējās divās nedēļās kopumā saslimuši 32 cilvēki.

Mazāks skaits jaunu saslimušo reģistrēts arī Liepājā, Jelgavā, Rēzeknē, Mārupes, Ogres, Talsu, Stopiņu, Aizputes, Cēsu, Siguldas, Babītes, Carnikavas, Ādažu, Smiltenes, Limbažu, Madonas, Bauskas, Kocēnu, Inčukalna, Jelgavas, Ropažu, Grobiņas, Dobeles, Tukuma, Saldus, Aizkraukles, Burtnieku, Aknīstes, Iecavas, Vecumnieku, Durbes un Kokneses novados.

Covid-19 ir atgriezies arī Vaiņodes, Sējas un Jaunjelgavas novadā, kur iepriekš visi saslimušie bija atlabuši.

Kopumā pašlaik inficēšanās ar Covid-19 konstatēta 99 Latvijas pašvaldībās. Lielākais pēdējās divās nedēļās saslimušo kopskaits ir Rīgā - 1349, Daugavpilī - 224, kā arī Liepājā - 81 iedzīvotājs.

No visiem aizvadītajā diennaktī inficētajiem 31 ir vecāks par 70 gadiem, 27 ir vecumā no 50 līdz 59 gadiem, bet 26 ir vecumā no 30 līdz 39 gadiem. Citās vecuma grupās ir mazāk saslimušo.

Jau ziņots, ka pagājušajā diennaktī Latvijā atklāts 171 saslimšanas ar Covid-19 gadījums, bet divi slimnieki miruši, liecina SPKC apkopotie dati.

Aizvadītajā diennaktī veikti 5235 Covid-19 testi, savukārt pozitīvo gadījumu īpatsvars bijis 3,3%. SPKC iepriekš skaidroja, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 4% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

Aizvadītajā diennaktī mirusi divi pacienti, kuriem bija apstiprināta inficēšanas ar Covid-19. Mirušie pacienti bijusi vecuma grupās no 70 līdz 75 un no 80 līdz 95 gadiem. Līdz šim ziņots par 79 personu nāvi, kurām bijusi apstiprināta inficēšanās ar Covid-19.

Līdz šim saslimšana ar Covid-19 Latvijā ir apstiprināta kopumā 6439 personām. Kopš 29.oktobra no Covid-19 atlabušas vēl 38 personas, to kopskaitam sasniedzot 1444 cilvēkus.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Skolnieciņš no svētbirzs

Novēlu mūsu valstij mieru un saticību. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu cēlajiem un brašajiem karavīriem, kuri sasirguši ar kovid-19 sērgu. Iedegsim zaļu svecīti pie loga un lūgsim Latvju Dievus, kaut mūsu karavīri drīzi izveseļotos! Pieliksim plaukstu pie koka mežā un lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte - mūsu radītāja - izdziedē karavīrus no kovid-19 sērgas! Pastiepsim rokas pretī debesīm un klajā laukā lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai Pērkons sargā mūsu dižos karavīrus no kovid-19 sērgas! Apciemosim savus senčus kapos un noliksim svecītes ar ziedu pušķi, lūgsim lai Veļu Māte – viņsaules pavēlniece - dāvā mūsu drosmīgajiem karavīriem ilgu mūžu. Dzīvosim apzinīgi un godīgi. Iekursim savā pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds, lai Latvju Dievi sargā mūsu valsts robežas! Lai Laima – likteņa pavēlniece – dāvā mums laimīgu dzīvošanu. Nēsāsim dzintara krelles ar senlatvju spēka zīmēm, turēsim cieņā savu senču gudrības un godāsim Latvju Dievus! Novēlu mūsu drošsirdīgajiem karavīriem stipru veselību un izturību! Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs
[Latvju Skaudības Dievs] (Skauģu Skauģis) [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#veselība #saticība #drošība #PozitīvāDomāšana #Laima #Māra #Pērkons #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievi #iecietība #LatvjuDievuSvētība

pirms 12 mēnešiem, 2020.11.03 21:47

nu ja

mošk 2018?

pirms 12 mēnešiem, 2020.11.05 09:14

NoVainod

Tieši to pašu padomāju. Vaiņodē atgriezies Covid? Kā tas var būt, ja mums līdz šim nebija neviens gadījums, bet te raksta muļķības,ka visi atveseļojušies kas iepriekš bija slimi.

pirms 12 mēnešiem, 2020.11.04 11:11

Karmena

Raksta autors vai autori nevar lepoties ar profesionālām prasmēm žurnālistikā.Pietrūkst korektas informācijas, par teksta veidošanas noteikumiem nav vērts pat ieminēties...

pirms 12 mēnešiem, 2020.11.04 15:35

Vaiņodē