Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Viss, kas būtu jāzina par krūšu palielināšanu

Šobrīd plašu popularitāti ir guvuši krūšu palielināšanas operācija. Krūšu palielināšana ir mūsdienīgs un ātrs veids, kā tikt pie skaistām un formīgām krūtīm. Tieši tāpēc daudzas sievietes vēlas sasniegt savu sapni par pilnīgam krūtīm un apdomā krūšu palielināšanas operāciju. Taču mūsdienu krūšu palielināšanas iespējas ir tik neierobežotas, ka visā šajā jomā ir viegli apjukt. Kas tad īsti ir galvenās lietas, kas būtu jāzina par krūšu palielināšanu? Atbildi uz šo un citiem ar krūšu palielināšanu saistīties jautājumiem mums sniegs plastiskais ķirurgs Dr. Jānis Zaržeckis.

Mūsdienās krūšu palielināšanu parasti veic ar implantiem, vai transplantējot pacienta tauku šūnas. Vispirms pacientam jāizdomā, kuru krūšu palielināšanas veidu viņš izvēlās. Tauku šūnu transplantēšanu ir iespējams apvienot ar tauku atsūkšanu. Ja pacients izvēlas izmantot implantus, tad ir svarīgi no sākuma izvēlēties, kādu implantu pildījumu viņš vēlas. Vispopulārākie ir silikona implanti. Silikona implanti cilvēka dzīves laikā pilnībā nezaudē savu tilpumu, un arī pēc vairākiem izskatās tāpat kā tikko ielikti. Nākošais solis jau būs implanta formas, tilpuma un pacēluma izvēle. Piemēram, apaļie implanti būs lielisks risinājums, ja sieviete grib izteiktāku dekoltē.

Svarīgi ir arī zināt, ka implanta veids tiek piemeklēts ne tikai, balstoties uz pacienta vēlmēm. Ir jāņem vērā arī pacienta anatomiskas īpatnības, piemēram, ādas elastība, krūškurvja apkārtmērs u.c. Konsultācijas laikā ārsts izvērtēs pacienta ķermeņa īpatnības un palīdzēs piemeklēt vislabāko risinājumu.

Ļoti būtisks faktors ir arī laba ārsta izvēle. Šim solim jāpieiet ļoti atbildīgi, jo no tā ir atkarīgs operācijas rezultāts. Svarīgi zināt, ka katra sieviete ir unikāla. Katras sievietes ķermenis ir individuāls un īpašs, līdz ar to, izvēloties krūšu implantus, ir jāņem vērā daudzi aspekti, kurus izvērtēt varēs tikai profesionāls plastiskais ķirurgs. Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikas pieredzējuši speciālisti atradīs tieši jums atbilstošus krūšu implantus un palīdzēs piepildīt sapni par skaistām un formīgām krūtīm!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.