Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Vizītē Liepājā viesojas Zviedrijas vēstniece Karīna Hēglunda

Publicitātes foto

Šonedēļ, 13. un 14. jūnijā, Liepājā reģionālajā darba vizīte viesojās Zviedrijas vēstniece Karīna Hēglunda (Karin Höglund), lai tiktos ar Liepājas domes vadību un Zviedrijas uzņēmumu pārstāvjiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vizītes laikā Liepājas domē vēstniecības pārstāvji tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu. Tāpat sarunā piedalījās arī Zviedrijas tirdzniecības un rūpniecības kameras bieri − Hotel ”Amrita” un Tylöskog pārstāvis Jon Ruthström, SIA “CEO B & More” pārstāve Linda Freimane, Zviedrijas tirdzniecības un rūpniecības kameras direktore Ilze Neparte-Saleniece, SIA “AVIS/Ideal Services” pārstāve Daina Kantāne, SIA “Dinotrans” pārstāvis Svajunas Fokas, SIA “Trelleborg” pārstāve Liene Giertmane-Done, kā arī vēstniecības pārstāvji – komunikācijas un kultūras lietu speciāliste Gaļina Aizvakara, sekretārs Hanne Tordengren un praktikants Fabian Modin, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Tikšanās laikā domes vadība vēstniekam pastāstīja par pilsētas attīstības tendencēm un sociālekonomisko situāciju Liepājā, par ostas un uzņēmējdarbības aktualitātēm, iepazīstināja ar aktualitātēm pilsētas kultūras, sporta, izglītības un tūrisma jomā. Tika apspriestas arī tēmas par tūrismu, aviosatiksmes un prāmja satiksmes nozīmi tūrisma sekmēšanā, par alternatīvajiem energoresursiem, izglītības kvalitātes celšanu. Tāpat tika aizskarta arī tēma par atbalsta sniegšanu Ukrainas civiliedzīvotājiem.

Pēc tikšanās domē vēstniecības pārstāvji apmeklēja Liepājas jauniešu māju.

Vizītes pirmajā dienā vēstniece apmeklēja biedrību “Digitālo inovāciju parks” un tikās ar biedrības vadītāju Agati Ambulti, iepazina Liepājas tehnoloģiju vides aktualitātes un perspektīvas. Tāpat vēstniece piedalījās StenaLine jaunā kuģa “Stena Flavia” sagaidīšanas pasākumā un dienas gaitā tikās ar vairākiem uzņēmumu pārstāvjiem, piemēram, SIA “Cabonline Customer Service Latvia”, SIA “Amrita, Tylöskog”, SIA “Trelleborg”. Vēstniece arī piedalījās “Remember ReAct” izstādes atklāšana Liepāja Ebreju kopienas namā un piedalījās darba vakariņās ar sadarbības partneriem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.