Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Zāģis ar akumulatoru – izcils palīgs ikvienā saimniecībā

Rudens ir īstais laiks, lai parūpētos par koku uzturēšanu, apgrieztu koku vainagu, nozāģētu vecos zarus. To paveicot jau tagad, pavasarī koki un apstādījumi būs daudz kuplāki un skaistāki. Taču, lai sauso zaru izzāģēšanas vai koku vainaga veidošanas laikā, apstādījumi netiktu traumēti, nepieciešama jaudīga un uzticama dārza tehnika. Tādu iespējams atrast Kärcher produktu klāstā, kur pieejami jaudīgi un kvalitatīvi akumulatora zāģi un zāģi uz teleskopiska kāta. Kāpēc ir vērts izvēlēties tieši Kärcher dārza instrumentus? To uzzināsiet tālāk rakstā.

Vienkārša un ērta lietošana
Zāģis ar akumulatoru dod iespēju dārza darbus paveikt ērtāk un vieglāk. Tas nodrošina lielu darbības ātrumu un, aprīkots ar optimāla garuma zāģa sliedi, tāpēc problēmas neradīsies pat, zāģējot koku stumbrus. Zāģa lietošana ir maksimāla droša un vienkārša, pateicoties zāģējamā materiāla nofiksētājam, zāģa bremzei un divu slēdžu sistēmai. Arī zāģa tehniskā apkope ir ļoti viegla un minimāla, jo tas ir aprīkots ar automātisko ķēdes eļļošanas sistēmu. Turklāt, eļļas līmeni iespējams pārbaudīt jebkurā brīdī, izmantojot caurspīdīgo pārbaudes logu. Īsāk sakot – Kärcher akumulatora zāģa lietošana ir pavisam vienkārša neatkarīgi no tā, vai esat profesionālis, vai iesācējs.

Iespēja piekļūt arī augstākiem zariem
Kärcher sortimentā ir pieejams arī zāģis ar teleskopisko kātu, kas ļauj viegli un droši aizsniegt zarus pat četru metru augstumā. Tas ir aprīkots ar stikla šķiedras kāta pagarinājumu un 30 grādu leņķī iestatītu zāģa asmeni, tādējādi nodrošinot iespēju zāģēt augstos koku zarus, atrodoties uz zemes. Varētu šķist, ka zāģa uzglabāšanai nepieciešams daudz vietas, taču tā nebūt nav, jo to ir iespējams sadalīt trīs daļās un viegli uzglabāt.

Jaudīgs akumulators
Zāģi ir aprīkoti ar jaudīgu nomaināmo akumulatoru sistēmu Kärcher Battery Power, kas sniedz teicamu veiktspēju. Akumulatoriem ir LCD displejs, kurā redzama dažāda noderīga informācija – uzlādes līmenis, atlikušais uzlādes laiks un atlikušais darba laiks. Tāpat Kärcher akumulatoriem ir IPX5 ūdens aizsardzības līmenis, kas sniedz iespēju bez raizēm darboties arī mitros apstākļos.

Kāpēc dot priekšroku zāģim ar akumulatoru?
Dārza instrumentiem ar akumulatoru, tai skaitā, zāģiem dod priekšroku arvien vairāk saimnieku, un ne par velti – tie nodrošina vairākas būtiskas priekšrocības.

 • Maksimāla pārvietošanās brīvība
  Atšķirībā no elektriskajiem instrumentiem ar vadu, akumulatora ierīces nodrošina ērtu pārvietošanos jebkurā vietā. Ar akumulatora zāģi iespējams brīvi manevrēt, nesatraucoties par vadiem un pagarinātājiem, kas varētu traucēt un apgrūtināt darbu.
 • Drošāka darba vide
  Darbojoties ar jebkuriem instrumentiem, aktuāls ir drošības jautājums, it īpaši tad, ja darbā iesaistīta ir elektrība. Instrumenti ar vadu rada paaugstinātu traumu risku. Taču, dodot priekšroku ierīcēm ar akumulatoru, nav jāsatraucas par to, ka vadi un pagarinātāji varētu tikt bojāti un izraisīt dažādas traumas. Nepastāv arī sapīšanās vadā un paklupšanas risks.
 • Samazināts trokšņu piesārņojums
  Domājot par zāģi, visticamāk, ka prātā nāk smags un ļoti skaļš instruments. Taču zāģis ar akumulatoru ir daudz klusāks par ierasto benzīna zāģi, tādējādi ļaujot samazināt trokšņu piesārņojumu.
 • Svarīgi papildus ieguvumi
  Zāģis, kuru darbina akumulators ir arī vieglāks par benzīna darbinātiem analogiem, kā arī nav mājās jāuzglabā degviela un ir krietni vienkāršāka apkope.

Apskatiet jaudīgos Kärcher akumulatora zāģus un citu dārza tehniku ražotāja mājaslapā kaercher.com.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.