Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Ziedu piegāde Liepājā, Ventspilī – Kurzemē

Ziedu Piegāde Liepājā, Ventspilī un Citās Latvijas pilsētās – nogādāsim svaigus ziedu pušķus līdz saņēmēja durvīm gan Liepājā, gan Ventspilī un apsveiksim Jūsu Mīļotos no Jūšu vārda visā Kurzemē!

Vai Jums kādreiz ir gadījusies tāda situācijas, ka svarīga diena tuvojas, taču Jūs nevarat būt klāt, lai svinētu kopā ar Jūsu ģīmeni, mīļajiem draugiem, radiem Liepājā vai Ventspilī, vai citā Latvijas pilsētā? Mēs, ziedu interneta veikals https://pukupiegade.lv/ specializējamies tieši ziedu piegādes pakalpojumu sniegšanā šādos gadījumos – ziedu pušķu veidošana un piegāde Kurzemē, sniedzot Jums iespēju rādīt rūpes un uzmanību saviem tuviniekiem, draugiem, radiem, esot tālu prom.

No mūsu darba pieredzes Jums teiksim, ka ziedu saņēmējs bieži vien ir vēl pārsteigtāks saņemot Jūsu sūtītos ziedus no ziedu kurjera rokām, kad blakus sēž ciemiņi, radi, draugi un tiek paziņots no kāda cilvēka šīs puķes ir atbraukušas! Patīkami vai ne?

Šajā rakstā mēs vēlamies dalīties ar Jums mūsu priekšrocībās, kāpēc veikt ziedu pasūtījumu tiešsaistē ir ērti un izdevīgi, kā padarīt Jūsu mīļotajiem svētkus vēl skaistākus.

Kāpēc pirkt ziedus interneta veikalā www.PuķuPiegāde.Lv ?
1. Ērtība – Neatkarīgi no tā, vai atrodaties Ventspilī, Liepājā vai jebkurā citā pasaules malā ar interneta pieslēgumu mobilajā ierīcē, Jums ir iespēja veikt ziedu pirkumu jebkurā dienā un laikā. Mūsu interneta veikals ir atvērts 24/7, ļaujot Jums iepazīties ar plašo ziedu izvēli un veikt pasūtījumu un apmaksu ērtākajā Jums laikā. Arī apmaksa notiek drošā veidā,turpat elektroniski, lietojot Jūsu bankas karti vai bankas kontu.

2. Plašs ziedu klāsts – Mēs piedāvājam daudzveidīgus griezto ziedu pušķu veidus, sākot no elegantām rozēm līdz pat krizantēmu pušķiem un sezonas ziediem: tulpes, puķuzirnīšu pušķīši, lilijas un citiem ziediem. Jūs varat izvēlēties tieši tos ziedus, kas atbilst saņēmēja gaumei vai uzticēties mūsu profesionālajiem floristiem – viņu veidotiem ziedu pušķiem puķu interneta veikalā.

3. Piegāde līdz durvīm – Mūsu veikals veic ātru un uzticamu ziedu piegādi Liepājā, Ventspilī un citās Latvijas pilsētās. Profesionāliem kurjeri parūpēsies, lai ziedi tiktu piegādāti ātri un svaigi. Jūsu mīļotie būs priecīgi ar skaistu ziedu pušķi rokās tieši pie savām durvīm no Jūsu vārda!

4. Daudzfunkcionāla dāvana – Ziedi ir ideāla dāvana jebkurām dzīves situācijām vai jubilejām. Piedāvājumā vienmēr ir ziedi dzimšanas dienai un ziedi vārda dienām. Neaizmirsām arī par ziediem sievietei 8. martā un ziediem mātes dienai un puķītes Sv. Valentīndienai. Mūsu floristi garantēs, ka Jūsu ziedu pušķis tiks veidots piemēroti katram nozīmīgam dzīves brīdim vislabākajā veidā un ar smaidu sejā. Ziedu valoda pateiks vairāk par cilvēku vārdiem! Klāt Jūsu pasūtījumam piedāvājam apsveikuma kartiņa, kurā ierakstīsim Jūsu apsveikuma tekstu bez maksas.

5. Finansiālie ietaupījumi – Mūsu ziedu pušķu cenas vidēji ir no 40 līdz 60 eiro par pušķi, un tas ir daudz izdevīgāk nekā personīgi ceļot no attālām vietām, lai piedalītos svinībās. Gadās arī brīži, kad tomēr nav vēlēšanās atrasties svinībās, taču šo cilvēciņu atstāt bez dāvanas nav vēlams. Tas arī ir gudrs ieguvums Jums kā pasūtītājam! Mūsu ziedu veikals piedāvā kvalitatīvus un svaigus ziedu pušķus par saprātīgām cenām, ļaujot Jums izteikt rūpes par Jūsu mīļajiem, neprasot lielus finansiālos ieguldījumus. Jā, tieši ieguldījumus, jo ziedu kompozīcija nav izdevumi, bet gan ieguldījums, kas uzlabo cilvēku attiecības!

Augstāk minētie ieguvumi ir tikai daļa no tām priekšrocībām un pozitīva, ko Jūs iegūsiet un dāvāsiet adresātam. Pasūtījumu Jūs varat veikt jau tagad, jo pirkumā Jūs norādīsiet vajadzīgo piegādes datumu, laika intervālu un florists izgatavos svaigu pušķi tikai dažas stundas pirms piegādes, lai puķes nonāktu adresē vissvaigākajā veidā Ventspilī, Liepājā – Kurzemē un citās Latvijas pilsētās: Daugavpilī, Jēkabpilī, Aizkrauklē, Rīgā, Jūrmalā, Bauskā un pat novados.

Nekavējies! Veic ziedu pasūtījumu tiešsaistē www.PuķuPiegāde.Lv jau tagad, kamēr nav radušies citi darbi un ikdienas rūpes. Iizrādiet tuviniekiem, cik svarīgi viņi Jums ir!

Mēs visu padarīsim Jūsu vietā no Jūsu vārda!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.