Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

18. novembrī sabiedriskais transports Liepājā būs bez maksas

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienu, liepājnieki un pilsētas viesi sabiedrisko transportu Liepājā 18. novembrī varēs izmantot bez maksas, lai ērti nokļūtu uz svētku pasākumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar Liepājas domes saistošajiem noteikumiem 18. novembrī brauciens Liepājas sabiedriskajā transportā ir bez maksas, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” biroja administratore Santa Rancāne.

No 18. līdz 20. novembrim sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta. 17. novembrī aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” kase strādās līdz pulksten 15.

Pirmdien, 20.novembrī, Liepājas sabiedriskajā transportā būs derīgas abonementa biļetes katrai dienai, bet nebūs derīgas abonementa biļetes darba dienām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  1. novembrī pulksten 17.00 Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes laukumā liepājnieki un pilsētas viesi aicināti uz svētku koncertu, kurā uzstāsies Latvijā mīlēti mūziķi Ainars Mielavs, Renārs Kaupers un Sergejs Jēgers. Muzikālo programmu bagātinās Liepājas teātra dziedošās aktrises Agnese Jēkabsone un Everita Pjata-Gertnere un instrumentālā Liepājas mūziķu grupu Normunda Kalniņa vadībā. Svētku koncerta programmā tiks atskaņotas dziesmas, kas mūs vedušas cauri dažādiem laikiem un notikumiem Latvijā, kā arī vienkārši mīļas, zināmas un skanīgas dziesmas, kā “Kad mēness jūrā krīt”, “Rēdereja”, “Ai, jel manu vieglu prātu”, “Gods Dievam augstībā” un citas.

Ņemot vērā, ka svētku norises drošībai 18. novembrī ir plānoti satiksmes ierobežojumi ap J. Čakstes laukumu un pieguļošajām ielām, iedzīvotāji aicināti nokļūšanai no un uz centru izvēlēties sabiedrisko transportu un savas privātās automašīnas atstāt pie mājām, tādējādi izvairoties no sastrēgumiem un nepieciešamības meklēt stāvvietas.

Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports” atgādina, ka tā kā 18. novembris šogad ir sestdiena, 20. novembris ir valstī noteikta kā brīvdiena un aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports” nestrādās.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.